.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Тема: Любовв . .

  1. #1

    Любовв . .

    Здравейте!Имам един проблем От 3 мес съм с едно момче на 17 а аз съм на 12 . Почти всички мой приятели знаят . И половината ми казват:"Скъсай го той не е за тебе мн е голям!"Но аз не мисля че трябва да го късам.Когато казах това на така наречения-Илия,той ми каза че кгато двама се обичат нищо не може да ги раздели!Но приятелите ми настояват да го скъсам иначе ще кажат на майка ми А самата моя майка го познава но не знае че сме заедно Така че ако може по някой съвет

  2. #2
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    Здравей младо момиче,
    първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

    Искам да ти кажа:
    Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
    Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

    В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

    Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
    Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
    Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
    Не бързай с любовта за всичко има време!


    Сърдечно
    иван

  3. #3
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Цитирай Първоначално написано от thefolenangel
    Здравей младо момиче,
    първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

    Искам да ти кажа:
    Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
    Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

    В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

    Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
    Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
    Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
    Не бързай с любовта за всичко има време!


    Сърдечно
    иван
    кфа беше тая поема кфо беше тфа чудо.по темата:не ги слушай ония професори ти сама предцени дали МОЖЕШ да бъдеш с това момче защото той може за сега да не иска но по късно като ти пойска секс ти кфо ша му кажеш?аз ти казвам според мен няма пречка възраста а това кфо иска единия и дали е готов за това другия. помисли си

  4. #4
    Абе може ли такова нещо бе, момиче? На 12 години си, нямаш ли си връстници? Много се чудя как намирате общи теми за разговор с този индивид. То си е за теб, но един ден ще съжаляваш, ако направиш нещо, за което ти е рано. Замисли се много сериозно над това което ти пишем. Единственият човек, който НЕ ти мисли доброто е 17-годишното ти гадже.

    А аз на 12 още сглобявах Лего.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  5. #5
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    От мен да знаеш твоите приятели просто мислят най-доброто за теб и са прави. Ако ти беше на 22 а той на 27 тогава разликата нямаше да е от значение, но в случая е...
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  6. #6
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    Цитирай Първоначално написано от Me4encety
    Цитирай Първоначално написано от thefolenangel
    Здравей младо момиче,
    първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

    Искам да ти кажа:
    Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
    Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

    В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

    Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
    Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
    Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
    Не бързай с любовта за всичко има време!


    Сърдечно
    иван
    кфа беше тая поема кфо беше тфа чудо.по темата:не ги слушай ония професори ти сама предцени дали МОЖЕШ да бъдеш с това момче защото той може за сега да не иска но по късно като ти пойска секс ти кфо ша му кажеш?аз ти казвам според мен няма пречка възраста а това кфо иска единия и дали е готов за това другия. помисли си
    Ти на колко си на 12 ли? Защото със сигурност разсъждаваш като 12 годишно....

    Както и да е "поемата" ми целеше да даде пълен отговор на момичето, а това което си написал/а ти са пълно глупости, нямало пречки за вързка м/у 17 годишен и 12....

  7. #7

    ...

    аз също съм си падала по 18-19 годишни (аз съм на 14) но малко е трудно защтото аз съм си още дете а те са вече пораснали и има неща които определено биха ги подразнили... но ако момчето неиска секс няма нищо лошо във вразката ви

  8. #8
    Повече от фен Аватара на thefolenangel
    Регистриран на
    Nov 2005
    Мнения
    318
    Момче което да не иска секс?

  9. #9
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Важно е какво искаш ти,а не какво ти казват приятелите ти.Когато някой чуе твоята история веднага си представя,че 17 годишният е лошият в цялата история и иска секс и тем подобни неща,но момчето може да е добро и да се държи добре с нея.Всичко си зависи от хората не от възраста...

  10. #10
    Тъй като пубертета настъпва по-рано при момичетата и по-късно при момчетата 12 годишните си търсят по-зрели момчета-т.е. това е долу-горе нормално. Но моят съвет е такъв зарязвай го и отивай на площадката

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от thefolenangel
    Здравей младо момиче,
    първо искам да ти кажа, че тук си заобиколена от хора които искат да ти помогнат и никой няма да направи нещо което да ти навреди.

    Искам да ти кажа:
    Светът на 17годишните и на 12 годишните е на светлини години един от друг.
    Първите мислят за секс, за купони, докато вторите са все още по невинни, те си играят с приятели и се забаляват на игрището, в което няма нищо лошо! Това е пътят на израстването!

    В този случай, твойте приятели са прави! Те се притесняват за теб, защото се чудят, какво иска едно 17 годишно момче от теб! (Отговорът е секс, а ти все още си прекалено малка за това, и ако го направиш, ще има много лоши последици за тялото ти!)

    Моят съвет е, раздели се с това момче, бъдете само приятели!
    Забавлявай се, играй си, бъде все ДЕТЕ ДОКАТО МОЖЕШ!
    Повяйвай ми тези години ще са най-щастливите ти, пък ще видиш колко бързо ще пораснеш и как ще започнат момчетата да се редят на опашка за теб!
    Не бързай с любовта за всичко има време!


    Сърдечно
    иван
    Йъп, йъп... Харесва ми как мислиш. *кима одобрително*
    Подкрепям Иван.

  12. #12
    Бих казал (така де ..написал) ю
    Редки случаи са такива връзки.Но момиче...Недей се залъгва..ако цялото ви ходене е само целуване до безкрай без приказки няма смисъл...скоро ще иска и секс ...ще те убеди че е нормално да го направиш на 12 ....това е в лошия случай.

    В най-добрия случаи той ще е мил и добър със теб.Няма да те притиска.

    Но разбира се аз немога да определя какъв е той ...и каква си ти.Хората са различни....Имам позната която е на 14 и също ходи с 18 годишен.
    Аз познавам момчето.. много е свестен и интелигентен


    Прави каквото чувстваш... Вслушвай се във всеки съвет но имай едно голямо наум че съветът може да не е добър


    Uploaded with ImageShack.us

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си