.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786

    WI-FI адаптер въпрос ?

    въпроса е следния наистина ли с такова нещо мога да ловя нет от всички пц та на доставчика които са онлайн ?? затова ли нета постоянно ми пада да не някои комшия да ми краде нета ?

  2. #2
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Ако имаш парола е по-вероятно да НЕ ти краде от нета... Иначе сигурно се хващаш на поне 100-тина метра и всякакви безжични устройства те виждат :P Що за глупост? Няма как да хващаш нет от всички pc-та на доставчика ти

  3. #3
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Ахаам еми нямам адаптер питам защото цяла седмица комшията краде от мене как да го спра с жалба до доставчика или да сложа парола на пц то ???

  4. #4
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Чакай сега не разбрах .. обясни всичко, кабела в компа ти ли влиза или в рутър?

  5. #5
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Цитирай Първоначално написано от MissDeadly
    Чакай сега не разбрах .. обясни всичко, кабела в компа ти ли влиза или в рутър?
    Така започвам от начоло

    От кабела на моя комп с неговия адаптер краде деноншно нет от мене
    Не мога да пусна радио , да тегля мп 3 , а камоли филми или програми
    Скаипа постоянно идва -спира на всеки 2 минути този кошмар е цяла седмица откакто му сложих уиндоулс 7
    Кажете ми как да го спра с жалба до доставчика те да го спрът ли зъ първи път ми се случва

  6. #6
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Ако кабела ти влиза в компа директно и гъза да си удари от земята няма как да ти взима от нета чрез такова устройство. Единствено ако ти има паролата и потребителското име (ако се свърже с тях задължително те изхвърля теб). Така че най-добре се обади на доставчика си, проблема най-вероятно е в тях.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от MissDeadly
    Ако кабела ти влиза в компа директно и гъза да си удари от земята няма как да ти взима от нета чрез такова устройство. Единствено ако ти има паролата и потребителското име (ако се свърже с тях задължително те изхвърля теб). Така че най-добре се обади на доставчика си, проблема най-вероятно е в тях.
    Дам - в крайна сметка излиза, че проблема е в интернет доставчика...

  8. #8
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Както винаги пак никои не разбира неговия адаптер се свързва с мене без пароли или имена врата до врата сме как да го обясня по просто и взима от мене силен сигнал докато моя си влошава
    Големи разбирачи станахте хора това е USB WI FI МОЖЕ ДА ВХАНЕ НЕТ ОТ ЦЕЛИЯ ВХОД ДАЖЕ ТОИ МИ ПОКАЗА ЧЕ И ОТ СЪСЕДНИЯ БЛОК ВХАЩА

  9. #9
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Той може да хваща, НО ако има рутър в който да влиза кабела. Само от кабел няма как да хване нет... Обясни им го както можеш, се някак ще те разберат..

  10. #10
    Голям фен Аватара на RadioMan
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Добрич
    Мнения
    786
    Ако иска някои които наистина разбира да си даде емаила да пратя ноколко клипа които правих как се тегли бавно с адаптера и как без даже мисля утре да ги покажа на доставчика

  11. #11
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Говориш глупости ама айде.. ти си знаеш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си