.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    нормално ли е !?

    62 кг много ли са за 15 годишно момиче (165см.) ?

  2. #2
    Мисля че са.На този ръст 55кг е нормално.Но не е чак толкова страшно.

  3. #3
    Супер фен Аватара на filmimilmi
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 334
    Ако връстниците ти се подиграват сигурно има основание да отслабнеш.

  4. #4
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    може и да е
    не се изказвай неподготвен,прасе

  5. #5
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Зависи ти как се чувстваш.

  6. #6
    Аватара на 0409
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Europe
    Мнения
    466
    не е нормално трябва да отслабнеш с 10 кг

  7. #7
    Не е чак толкова страшно. Има много момичета и момчета, които са надвишили нормата мноого повече от теб. Като за начало се научи да се храниш правилно и спортувай, а килограмите ще си дойдат на мястото. 3-4 килограма са достатъчни, не гледай какво ти пишат по-горе.
    10 КИЛОГРАМА СА МНОГО!

    Ето ти една много лесна диета, с която ще постигнеш резултат. (3-5 килограма)

    Въглехидратни дни

    Плодов
    В продължение на един ден се изяждат единствено 1,5 кг ябълки или портокали, като количеството трябва да се раздели на 5-6 приема.

    С диня
    За ден се изяждат 2 килограма, разделени пак на 5-6 приема.

    Зеленчуков
    Ядат се 1,5 кг краставици, зеле или домати по избор. Количеството отново се разпределя на 5-6 приема.

    Със сокове
    Това е труден ден, тъй като през него се позволява само 1 литър прясно изцеден сок от плод или зеленчук по избор. Не забравяйте: на 5-6 приема.

    Картофен
    1,5 картофи се сваряват и се изяждат на 5-6 приема. Естествено, без масло.

    Оризов
    200 г ориз се сваряват в неподсолена вода и се изяждат на 5-6 приема.

    Протеинови дни

    Месен
    Сваряват се в неподсолена вода 400 г нетлъсто месо. Количеството се разделя на 4 приема.

    Рибен
    Отново без сол се сваряват (или задушават без масло) 400 г нетлъста риба
    (щука, треска). Изяжда се на 4 приема.

    Яйчен
    За ден е позволено да се изядат 4 яйца без сол. На 4 пъти, а не наведнъж.

    С извара
    400 г обезмаслена извара се разделя на 4 приема.

    Млечен
    Тежък ден! Само литър мляко, който се разделя на 4-6 приема.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  8. #8
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Зависи много от самия човек.
    Може костите ти да са тежки.
    Зависи и ти как изглеждаш... постни една снимка в цял ръст и ще ти кажем дали трябва да отслабнеш
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  9. #9
    Хм ами не знам, аз съм на 14 (февруари правя 15), висока съм някъде 162 см и съм 45 килограма. При мен ненормалното е, че съм малко по-ниска, но само малко. А килограмите поне за мен са си точно за ръста!
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  10. #10

    Re: нормално ли е !?

    Цитирай Първоначално написано от mimches12
    62 кг много ли са за 15 годишно момиче (165см.) ?

    миии според мен не е страшно защото на височина си колкото мене ама аз сам по-малка от тебе и според мен 62 не е кой-знае колко мн..отслабни до 59 както цените ги правят нещо си и 99 и така не изглеждат толкова големи за някои... 6тото 59 спада към 50 и.... а не 60 нали все пак почва с 50 обясних го бая кофти но се надявам да си ме разбрала

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  11. #11
    Аватара на ntL
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    86
    Много са, даже са страшно много.
    Има лечения, диети.
    Действай.
    Но не се комплексирай заради това.
    facebook.com/mrrrrrrr

  12. #12
    Много зависи Ти спортистка ли си???
    Щото ако имаш мускули като мен е нормално аз тренирам футбол,баскет и ръгби на 12 съм 157-8см 45кг защото прекарвам много време на степера

  13. #13
    Много зависи Ти спортистка ли си???
    Щото ако имаш мускули като мен е нормално аз тренирам футбол,баскет и ръгби на 12 съм 157-8см 45кг защото прекарвам много време на степера

  14. #14
    Много зависи Ти спортистка ли си???
    Щото ако имаш мускули като мен е нормално аз тренирам футбол,баскет и ръгби на 12 съм 157-8см 45кг защото прекарвам много време на степера

  15. #15
    Като цифра се много понеже трябва според супер измислената формула да си 55 кг Обаче ако на тебе ти седат добре тия килограми няма смисъл да се променяш

  16. #16
    Не мисля е е нормално. Аз съм висока 168 см и тежа около 52 кг и не съм кльощава нито дебела
    Love is like the wind, you can't see it but you can feel it

  17. #17
    Зависи ти как се чувстваш в тялото си..ако смяташ, че са много отслабни.. спорта и силната воля помагат =]] Иначе аз съм 1.70 висока, 45 кг май.. но съм си казала, че ще отслабна квото и да стане, за мен тези кг. са много :хх. Още нещо.. никога не гладувай за да отслабнеш, просто се ограничавай особено вечер !!!

  18. #18
    za da otslabne6 nai dobre da sportuva6 aktivno nai dobre s ti4ane i ska4ane vseki den otdelqi po 2 4asa za tova i 6te otslabne6 barzo i to dosta kilca 6te svali6 sas dvijenie...a zimata poneje nqma kak da ti4a6 navanka puskai si muzika i po4vai tanci tanci dokato ne ti okapqt krakata hem e zabavno hem zdravoslovno hem 6te otslabne6 barzo i ka4estveno prosto sa4etavai priqtnoto s poleznoto uspeh ot men ako iska6 ne6to da pita6 o6te 6te mi e priqtno da ti pomogna skypa mi e alexandra_e7r

  19. #19
    уоу.. аз ако падна под 53-4 кг ще изглеждам като анорексечка.. в смисъл като цяло имам по спортна натура.. по широк гръб и здрави крачка и все си мислех че са ми много килцата но сега съм 60 кг и се чувствам добре.. мерси на всички и мисля,че темата е вече изчерпана и спокойно може да се заключи ..

  20. #20
    Екстра си си

  21. #21
    ем щом мислиш така... мс

  22. #22
    Аз съм 167 и тежа 50 кг.
    Ако имаш възможност ще е добре да свалиш малко.

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    357
    абе ей комплексари .. тука всичките се извъдихте по 40кг а на живо сте свине .. мила, нормална си не ги слушай тия патки тук, които са още с детско телосложение - без гърди, без оформена талия или ханш .. :]]

  24. #24
    Да съгласна съм със ivana0895 . Аз съм 165 висока и тежа 55-57 кг.
    И аз смятам че са ми много и работя по въпроса .
    Всички казват че съм си добре така а и на тази възраст е напълно нормално . По спортувай малко ходи на фитнес. Танцувай

  25. #25
    Освен ако нямаш ужасно силна воля, не се захващай с изтощителни диети. Човек трябва да яде абсолютно всичко, но в умерени количества. Колкото и здравословно да звучи, да ядеш по цял ден плодове, не е особено полезно.
    Килограмите ти са добре, но все пак можеш да свалиш 2,3.
    "Как да те изтрия от ума си, като сърцето ми не те пуска."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си