.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Проблем . .

  1. #1

    Проблем . .

    Здравейте Тфа лято не съм учила вобще а в началото на учебната година ще имаме много тестове Чудя се как мога да преговоря всичко от 5 клас за 2 дена Май е невъзможно,,но бих желала да чуя вашия съвет Ако има такъф де

  2. #2
    Че какво има да му учиш за входните ... абе вие 5ти клас що не спите бе ... тук се дискутират едни такива теми дето не са за вашите уши и очи

  3. #3
    Сестра ми ми досажда, а майка ми седи на този компютър нон-стоп какво да направя за да имам малко спокойствие и да мога да играя повече на компютъра щото играя само когато мама е на работа? Малко тъпи проблеми ама все пак проблеми

  4. #4
    Повече от фен Аватара на kotetyyyy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от TheSunShineGirl11
    Сестра ми ми досажда, а майка ми седи на този компютър нон-стоп какво да направя за да имам малко спокойствие и да мога да играя повече на компютъра щото играя само когато мама е на работа? Малко тъпи проблеми ама все пак проблеми
    Вземи си някой ефин лаптоп
    ПП Ами щях да ти дам съвет ако не беше почнала годината вече
    Любовта е чувство заради което живея, но приятелите са тези заради които бих дала живота си!
    Damon Salvatore (h)(h)(h)
    Dean and Sam Winchester (h)(h)(h)

  5. #5
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Вместо да пускаш тема в някакъв си форум,можеше да прочетеш 1 страница от някой урок.Което,вярвай ми,щеше да ти е по-полезно,отколкото да четеш коментари на темата ти.

  6. #6
    Леле какъв проблем, да ти го имам проблемеца
    От 5 за 6 клас... Че то кво ново има бе човек?! Да ти кажа, че всичко е същото, не се бой и спи спокойно, минали сме го тва!
    Никой няма да те пита дали лятото си учила
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  7. #7

    Re: Проблем . .

    Цитирай Първоначално написано от inlovety
    Здравейте Тфа лято не съм учила вобще а в началото на учебната година ще имаме много тестове Чудя се как мога да преговоря всичко от 5 клас за 2 дена Май е невъзможно,,но бих желала да чуя вашия съвет Ако има такъф де


    на мен ли го казваш ми..аз просто гледам преговора в началото или назубквам най-важното от всеки раздел от стария учебник .. а ако нямате преговор и ако нямате старите учебници разгледай нета там сиг пише най-важното за вс раздел или там в помагало.сом може да намериш нещо а може и да разглеждаш някоя тетрадка дет си писала урока аз съм свикнала да пиша само 5-6 изречения най-важното от тва дет диктува даскала другото са все рисунки

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си