.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Помош !!!

  1. #1

    Помош !!!

    от 2 години водя активен полов живот и от самото начало ми е много трудно да свърша стигал сам до 5-6 часа и нестава и не става последните няколко пъти пък изобщо немога даите съвет !!!

  2. #2
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Съвет: Иди на лекар... тук друг по-свестен съвет няма да получиш.

  3. #3
    в крайна сметка може и това да направя но за сега ще почакам може пък и някой друг да има моя проблем

  4. #4
    Голям фен Аватара на xSANYAx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    907
    Е,като има като проблем какво очакваш?
    • Обичай,за да те обичат! •

  5. #5
    Голям фен Аватара на MissDeadly
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    929
    Какъв ще е смисъла ако някой друг е имал твоя проблем.. ще сподели тук евентуално и пак ще се наложи да идеш на лекар.. това не е нещо нормално, което можеш просто да отминеш

  6. #6
    ами незнам предполагам че може да има решение без да се налага да ходя на доктор

  7. #7

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    85
    замислял ли си се дали си гей ? Нормалното е 20 - 40 минути
    "Ще влезна тихо, кротко ще приседна,
    ще вперя поглед в мрака да те видя.
    Когато се наситя да те гледам-
    ще те целуна и ще си отида."

  8. #8
    ами не категорично не съм гей но мога да сварша с много малко момичета с някои ми трябват гореспоменатите подвизи

  9. #9
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    А сигурен ли си, че не си измисляш?

  10. #10
    да сигурен съм влязох тук за да получа някъква помощ но явно тук освен галфони други не влизат

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от karambol925
    ами не категорично не съм гей но мога да сварша с много малко момичета с някои ми трябват гореспоменатите подвизи
    E, просто използвай тази група от "малко момичета" щом толкова искаш да свършиш.

  12. #12
    пробваи неколко дена да не се фецаш щот нали каза че водиш активен полов живот може от това да е проблема да ти е скучно и затова разнообрази малко или спри за седмица - две

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от jabok
    пробваи неколко дена да не се фецаш щот нали каза че водиш активен полов живот може от това да е проблема да ти е скучно и затова разнообрази малко или спри за седмица - две

    Имаш право трябва да опитам но е факт че и преди когато все още нямах кои знае колко активен тогава беше същото

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си