.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 40 от общо 40
  1. #26
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Мда, а двете (добро и лошо) обикновено са свързани.

  2. #27
    да .. няма как .. срещаме се толкова често

  3. #28
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    доста често
    не се изказвай неподготвен,прасе

  4. #29
    Мега фен Аватара на GD
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    Варна морето сините вълни
    Мнения
    31 518
    Цитирай Първоначално написано от DevilWish
    Естествено.Това са хора, към които си имал/а чувства или поне би трябвало.Как може тогава да ги забравиш?? И нямам в предвит да се сещаш за тях ,защото ти е гадно, мъчно, липсват ти или имаш чувства, а просто се сещаш за даден човек и се чудиш какво ли прави. Който каже, че никога не си мисли за бившите си според мен лъже /може би неосъзнато, но все пак винаги ни минават такива мисли.Все пак имаш спомени с този човек./

    +1 Така е, аз понякога се сещам, особено за една бивша приятелка дето ми беше първата любов, но като е първа как може да се забрави? Чувства нямам, но като ме потърси или се чуем, веднага ми трепва сърцето Нямам си обяснение затова.Да не кажа че сега ще бъдем в едно даскало абе...

  5. #30
    Мега фен Аватара на mynichka
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    4 442
    Сещам се естествено, обаче вече забравих лошите моменти, винаги когато се сетя е за не нещо миличко и приятно, понякога ми липсва ужасно много
    http://www.youtube.com/user/Michelle...15/rOCzQ3pKGvk
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  6. #31
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Била съм само с двама-за първия се сещам много рядко и мога да кажа,че ми е напълно безразличен.За втория обаче не мога да кажа това.Въпреки,че отдавна не сме заедно,той не е излизал от сърцето ми.Чувствата ми не са изчезнали,а само се засилват.От ден на ден,все повече,се убеждавам,че той е невероятен човек и мъж и прочие.Чудесен е,всеки,който го познава,е щастливец.За съжаление хора като него,са рядкост.Съжалявам и че е вече мой бивш.

  7. #32
    Сещам се понякога, но не ми става гадно или мъчно. Все едно се сещам за някой познат. Към никой от бившите ми не изпитвам нищо вече.

  8. #33
    Да,сещам се,особено за последния! Трудно бих могла да не се сещам,защото учим в едно и също училище. Има и хубави мигове,които си спомням,но има и кофти.. не се забравят лесно,но с времето започна да не ми пука толкова,въпреки,че все още имам някакви чувства към него..

  9. #34
    Постоянно се сещам, не съм го забравила още .......
    Постъпи грешно... с правилното момиче.

  10. #35
    Мега фен Аватара на Seducti0n
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    I don`t know where
    Мнения
    6 415
    сещам се. има много причини поради, които да искам да ги забравя, но определено има и хубави неща, с които мога да ги запомня, така че е 50/50
    Who doesn't long for someone to hold
    Who knows how to love you without being told
    Somebody tell me why I'm on my own
    If there's a soulmate for everyone

  11. #36
    Аватара на Wasilewaa
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    326
    Сещам се само за простотиите ама ич не ми дреме

  12. #37
    Мега фен Аватара на x3eme
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    там някъде в далечината....
    Мнения
    5 498
    сещам се само когато някой ме заговори за тях или ги засека на улицата

  13. #38
    Супер фен Аватара на m1nik
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 003
    da
    )

  14. #39
    mmmm..........................neeeeeeeee :P :P :P

  15. #40

    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    BULGARIA ♥
    Мнения
    33
    [/b] Аз същ0 се сещам 0т време навреме за част от тях...н0 вече ги чувствам като познати ..нищ0 п0вече :P
    Луда и различна...Дива и красива...Обичам СИЛНО,мразя ЗАВИНАГИ..плача ТИХО..смея се ВИСОКО..отмъщавам ЖЕСТОКО.. Toва съм аз..и не ме ебе за вас !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си