.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Ако някой може да ме уриентира.

    Здравейте! Предварително се извинявам се ако темата не е в правилния раздел. Така на въпроса... взех си куче (немска овчарка) на 2 месеца и бих искъл да го пообуча малко, нали се сещате седни, легни и т.н. Мисълта ми е ако някой може да ми даде сайт от където да гледам как да го обучавам ще съм много благодарен.

    П.П. Пробвах се да потърся в нета, но не открих нищо. Не знам аз ли не търсих правилно или какво ?

  2. #2
    Опрай си заглавието, че една думичка леко е сгрешена.

    Аз с това мога да ти помогна - да научиш още една думичка как се пише.
    За кучетата - някой друг.
    активизъм/превенция; писане; музика

  3. #3
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    В dog.bg има страшно много информация ако наистина си съвестен и ще четеш, а не от двата километрични поста да се захванеш в нещо, което гаранция няма да си схванал от първото четене. По - добре се обърни към специалист. Мога да препоръчам ако е нужно.

  4. #4
    Двамата "специалисти" може да са спокойни думата си я знам просто го писах на бързо... И речник съм си купил още преди, когато държах изпитите разбирачи такива... дали 5.51 беше слаба оценка вие ще кажете щом се мислите за "образовани"!

    На човека, който ми отговори по темата (без излишен спам) благодаря много и ще проверя.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от pi4man
    Двамата "специалисти" може да са спокойни думата си я знам просто го писах на бързо... И речник съм си купил още преди, когато държах изпитите разбирачи такива... дали 5.51 беше слаба оценка вие ще кажете щом се мислите за "образовани"!

    На човека, който ми отговори по темата (без излишен спам) благодаря много и ще проверя.

    И това ли го писа набързо

  6. #6
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Цитирай Първоначално написано от pi4man
    Двамата "специалисти" може да са спокойни думата си я знам просто го писах на бързо... И речник съм си купил още преди, когато държах изпитите разбирачи такива... дали 5.51 беше слаба оценка вие ще кажете щом се мислите за "образовани"!

    На човека, който ми отговори по темата (без излишен спам) благодаря много и ще проверя.

    Всеки с товa се опрaвдaвa ! " Нaписaх го нaбързо, бързaх и зa товa тaкa стaнa "

  7. #7
    Изядохте го човека за едната правописна грешка...
    Ебаси злобата.
    Fashion is my passion.

  8. #8
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Има един форум, където хората разбират мн. от това за което ще се инт., но точно заради ей такава грешка, няма да ти обърнат внимание, докато не я оправиш.
    n00bs

  9. #9
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    Ми то само да го командваш не става,обаче обучението е лесно.Приготвяш си някви бисквити,солети и т.н за награда ако изпълни това което трябва и т.н...ние нашето куче така го научихме като му кажеш "дай топката" то ти дава неговата топка(от тея гумените)..Иначе е много приятно,само време да имаш.Успех

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си