.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 57
  1. #1

    Въпрос за тревата

    Какво може да ми стане ако пуша трева на 14 съм?

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    О нищо, тя дори е полезна. Профилактично ако се пуши, ще има страхотен ефект. Ще бъдеш най-големия гъзар с перфектна фигура и интелект. Какво повече може да се иска
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  3. #3
    Съгласна съм. Пуши, пуши. Не само трева ами и кокаин и амфетамини взимай. От тях страшна фигура ще изваеш, ще бъдеш направо неузнаваемо красив\-а и всички ще ти се лепат. А дечицата много ще се радват като видят надрусан\-а какичка\батко. Голям пример взимат.
    Извинявай много пичов ама и аз съм на 14 и направо...
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  4. #4
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Нищо няма да ти стане, но тва си е загуба на време и средства.

  5. #5
    Не почвай с тия боклуци. Като станеш по голям, може да пушиш един-два пъти в годината, е така за шоуто, но не ти препоръчвам да го правиш системно. Каквото и да говорят за джойнта, той е вреден.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от MotherfuckinFreak
    Съгласна съм. Пуши, пуши. Не само трева ами и кокаин и амфетамини взимай. От тях страшна фигура ще изваеш, ще бъдеш направо неузнаваемо красив\-а и всички ще ти се лепат. А дечицата много ще се радват като видят надрусан\-а какичка\батко. Голям пример взимат.
    Извинявай много пичов ама и аз съм на 14 и направо...
    само като вида снимката на джъстин бобър и ми става ясно

  7. #7
    И тези коментари ги има в раздела др. Тийн. Айде мод да се намеси , моля.

  8. #8
    аабее вие на кого разпрвяте че нищо не ставало??? аз не можех да спя ако не се напушех като карибски шаман... познавам хора които пушат вс ден... ако искаш да си така... имаше даж едно спр хубаво момче.... парвата саска беше от неговите ръце... сега е на херц.. не мога да го поная и не искам да го понавам.... трябва мн да се внимава... нищо няма да ти стане... и аз на толкова пушех трева ама... после след една год.... и амфета е пълен боклук ..... само лсд най вероятно си заслужава наркозите са ташак....

  9. #9
    АХАха LSD си заслужава вика..пробвай направо DMT ...От използването на тия работи може още от първото използване да си съсипеш живота.. Единственото нещо което си заслужава от тия работи е екстазито


    Влюбен във всека една красива жена ! <- me

  10. #10
    айде да не спорим кое си заслужава и кое не... от твоето екстази също не съм доволна.... всеки иска да си има някакви преживявания и т.н.... споменах и лсд не като съвет... а просто като мой мерак... трудно се намира в бг иии не мога да си представя колко струва дайе... динамита си го дръж... щом педлагаш имаш в наличност.. ползваи си го

  11. #11
    от екстазито няма недоволни .. ита ги такива който се правят на недоволни...просто е the best


    Влюбен във всека една красива жена ! <- me

  12. #12
    има има... защото не си заслужава да си разбвиваш цялото тяло за тва тъпо екстази ама.... и много песни са изпяти за тея синтактики ии вс лаиняни наркотици... ама така като гледм си првърженик на 4алгата.... няма как да си ги 4увал нищо айде... който от квото е доволен да си ****** мамиту на телцето... аз много други хора сме на това мнение... виждам 4е знаеш вси4ко... явно с тебе не може да се спори... поне не давай мнения

  13. #13
    А с тая снимка станали ти ясно уе ей??...
    Ай ходи се трови да видиш кво е майна, кво питаш другите... Пф такива боклуци като теб на всяка крачка, ае мн ти здраве, бахти...
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  14. #14
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от asdfg
    Цитирай Първоначално написано от MotherfuckinFreak
    Съгласна съм. Пуши, пуши. Не само трева ами и кокаин и амфетамини взимай. От тях страшна фигура ще изваеш, ще бъдеш направо неузнаваемо красив\-а и всички ще ти се лепат. А дечицата много ще се радват като видят надрусан\-а какичка\батко. Голям пример взимат.
    Извинявай много пичов ама и аз съм на 14 и направо...
    само като вида снимката на джъстин бобър и ми става ясно
    Не, че нещо ама много си прост. Видел си, че Sh@dow(потребител от форума) го нарича Джъстин Бобър и айде ведната и ти... малии къф гъзар си... немам думи . Пък и + това всеки има право да си слага каквато си иска картинка на аватара.

    ( П.С. С това мнение нямам за цел нито да подкрепям авторката в горното мнение, нищо че тя е права, нито да защитавам този джъстин щото не съм му фенка, честно казано дразни ме, ама ти повече! Та целта ми е да изразя колко си прост)
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от PIMP88
    ще ти стане пристрастяване и бавно умиране нищо повече
    обади са и тоз..нали си пуша от време на време бе...и кво ? аз пристрастяване не виждам...само дет кат са напуша кат свиня и после са хиля кат луд .....аз даже почнах и да си отглеждам

  16. #16
    еи еи еи.. с тая пик на райан шеклър цепииш... супер яка е.... ии тва под нея.... а така... охрани го тоя.... браво... ии съм мъгласна че си е бавна смърт...

  17. #17
    Е то пика не е сложен заради него ама нищо е... мерси... супер яко дразни тоя, ама ни ще да ми отговаря вече, нещо му са сцепиха гащите или може би бавната му и мъчителна смърт е започнала...
    пхааа еби го тоя ненормалник, нека се трови там кво ми пука живота си е негов... то кат се прайш на пич....
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  18. #18
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    питай Ванга
    не се изказвай неподготвен,прасе

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от PIMP88
    ще ти стане пристрастяване и бавно умиране нищо повече
    ХАХАХААХАХАХАХАХАХАХАХАХХ АХАХАХАХАХААХАХХА ВИЕ ЛУДИ ЛИ СТЕ БЕ?!?!?! Аз пуша трева от 11 годишен секи ден,нон стоп(г/д по 5-6 пъти на ден) и нищо ми няма не съм докоснал синтетика(твърди наркотици) няма и да пипна! ЛЕГАЛИЗАЦИЯЯЯЯ!!!!

  20. #20
    Ходете у Холандия и си пушете наркоманчета, които се тровите ежедневно! Може и нищо да ви няма на ВЪНШЕН вид, но вътре отровата ви яде черният и белият дроб, и когато станете на 20 ще сте като дърт дядо на 60 години, това да го знаете от мене! Спрете да се тровите, и слушайте веднъж песента на БТР - Спасение, ама се вслушайте във текста!!!

  21. #21
    Емм аз съм на 20 пушех трева редовно. Сега има 2-3 месеца дето не съм се напушвал ..... Елате ме вижте в какво здраве съм. Не мязам на дядо нито се чувствам като такъв. 6-7 клас бях като пробвах за сефте Джойнт и се позарибих амаа неговоря за пристрастяване a за кефа от моментното удоволствие .... Песни имало написани еммм как няма да пишат като точно комерса се продава .... Боб Марли също има хубави песни на тая тематика и Спенс – Дамата в зелено ПОЗДРАВ
    ЛЕГАЛИЗАЦИЯЯЯЯ!!!!
    Да пишеш на български с английски букви е като да пишеш с ла*на по стената, чете се, ама не е приятно!

  22. #22
    НЕ съм пушила НЕ пуша и НЕ смятам да пуша.Само ще ти кажа ако решиш прави го заради теб самия/самата не заради някой друг или за това да се доказваш....
    http://www.teenproblem.net/s/14146.html <-------- тук можеш да получиш повече инфо ТИ решаваш...

  23. #23
    за кви комерси говорим сега?? поздравяваш със спенс (той си е супер пич ама бие на комерс... и чалгари го слушат.. ) ми то си е за всеки... който иска да си пуши.... тоз пък секи ден по 5 - 6 пъти пуши иии смята че нищо му няма.... бас хващам че мн си оглупял от тая трева....

  24. #24

    Re: Въпрос за тревата

    Цитирай Първоначално написано от asdfg
    Какво може да ми стане ако пуша трева на 14 съм?


    виш....няя мн да помогне а защо искаш да пушиш?? Да не би да имаш някакви проблеми с фр...гаджета и др

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си