.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Защо става така ?

    Когато пиша с някое момиче ме приема само за приятел защо става така? Какво да направя за да не става така? Ако може да ми отговорите без критики

  2. #2

  3. #3
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Еми... и при мен се е получавало така : като харесвам момиче да ме приема за приятел. Може би имаш грешен подход. Може би момичето не иска да има връзка с теб и си пада по друг тип момчета.

  4. #4
    мии аз пък като момиче... пак не мога да ти отговоря ама за сега съм навита на вс мои мъжки фрс.... спр са смотаняци ама като ги познавам като хора хахааахааа амии наистина смени подхода... не знам как сваляш момиче де... гледай я в очите пък може и сама да се усети като види как я гледаш...

  5. #5
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Замислял ли си се, че може би с нищо не си и показвал, че имаш и други намерения освен приятелство. А вече приеме ли те за приятел е почти невъзможно да те възприеме като нещо повече или поне рядко се случва.
    Възможно е и да не си нейн тип и да не иска да те отблъсне и лека полека да станете добри приятели.. но както се подразбира нищо повече.
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

  6. #6
    Други съвети?

  7. #7
    Може да не си нейн тип, зависи кое е момичето. А и ти трябва по някакъв начин да и покажеш, че я харесваш, за да разбере и, ако пожелае, да те приеме като нещо повече... Но все пак не означава, че всички момичета са еднакви, и че вскички ще те харесат...
    Спокойно, все някога ще намериш момичета (макар че какво говоря, като аз съм момиче, но съм в същото положение като теб )
    Skate or Die
    Ride and Fly
    Fuck Your haters
    Long live skaters..

    "Never say Never"
    If you ain't first, you're last!

  8. #8
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Може би не им показваш ясно, че не искаш да си им само приятел.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  9. #9
    Само с писане ли очакваш да те приеме по друг начин? Разберете, че по скайпа не можете да направите нищо. Ако не я познаваш - запознайте се, направи някой жест към нея и може да не те възприема само като приятел


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  10. #10
    Голям фен Аватара на a1a2b3v
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    971
    Цитирай Първоначално написано от Nqmatakuv
    Други съвети?
    Какви други съвети бе човек... слушай ме мене
    "Когато толкова много са самотни, невероятно егоистично е, да си самотен сам..." One Tree Hill
    Цитирай Първоначално написано от dPa3HuTeJl
    ходи прочети насам натам,малко житейски experience и тогава говори копеле мръсно!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си