.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    безотговорност

    здр-те сори че ви губя времето ама днеска беше ужасен ден а няма с кой да споделя . Е,всъщност има ама ми е наистина гадно а повечето ми фр не ме разбират Значи отидох в парка с една фр и по едно време почнах да си пиша с една др фр по телефона. И след тва влезнах в къщата и и тя ме разведе насам натам но помня че кат влизах бях със телефона а след тва поседяхме на дървото в парка и отидохме в мс доналдс и чак кат отидохме в мс доналдс усетих че го няма....после я питах по скайп дали е у нея а тя каза не. Невярвям да ме лъже тя е една от най-добрите ми фр и е честна. после търсих телефона из целия парк и мсдоналдс и го няма. Звънях,звънях ама моя телефон все е без звук.Са сам наказана защото телефона ми няма и 2 месеца и няя да ме пуснат на зелено.... ама не ми е за 1-ви път 3 пъти замалко да си затрия ключовете,затривала сам поне 4 телефона и замалко да загубя мр4-ката изобщо не сам отговорна. А искам да бъда но не се получава

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Човек се учи от грешките си, ама при теб явно не важи.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta
    Човек се учи от грешките си, ама при теб явно не важи.

    ако става дума за др грешки коит не са свързани с телефони и др подобни се уча, ама за телефони , ключове и мп4-ки не. Просто съм разсеяна.

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  4. #4
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Малка и разсеяна си, дано като пораснеш да се оправиш. И спрете с тея съкращения "фр", ужасно тъпо е.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Малка и разсеяна си, дано като пораснеш да се оправиш. И спрете с тея съкращения "фр", ужасно тъпо е.

    на 13 съм

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  6. #6
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Не ми се прави на отворена - малка си. 13 години не са особено много, особено ако мама и тати са те поразглезили.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от DarkTemplar
    Не ми се прави на отворена - малка си. 13 години не са особено много, особено ако мама и тати са те поразглезили.

    ем да има нещо вярно..

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  8. #8
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Споко, ще пораснеш, малко по малко ще се запознаеш с проблемите, любовните драми и т.н. Тогава ще ти се иска най-драматичното в живота ти да е било загубата на GSM и забраната за ходене на зелено училище.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си