.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    въпросчеее

    от едно известно време почнах да харесвам едно момче ама е голям кретен като излязохме се държеше суперрр яко и сякаш ме харесва и аз си викам нещо може да се получи макар и да е голям броикаджия макар че ми обесни че иска да се промени...та повече от седмица нито си говорим нито си пишем никак не мога да го разбера приятелите ми ми повтарят да не мисля за него.Ама суперрр много му се дразна за това което прави не ми толкова че го харесвам просто по начина по които се държа и сега нищооо...

    Сори ако мислите че темата е малоумна ама незнам какво да правя дали трябва да отида и да му кажа как се чувствам или нзз/////

  2. #2
    Слушай тази песен!

  3. #3
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    Темата ти не е толкова тъпа,колкото наивна си ти.Приятелите ти казват да не се занимаваш с бройкаджията,ти точно при него отиваш.Защо не слушаш какво ти се говори?Искаш да те нарани и после да пишеш теми "нарани ме,как да го забравя" ли?

  4. #4
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Искал да се промени И ти му вярваш.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    еее то за да му станеш ена от бройките мн ясно че ша ти каже така ма нз ти реши дали е искрен или са прави

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Темата ти не е толкова тъпа,колкото наивна си ти.Приятелите ти казват да не се занимаваш с бройкаджията,ти точно при него отиваш.Защо не слушаш какво ти се говори?Искаш да те нарани и после да пишеш теми "нарани ме,как да го забравя" ли?
    Наскоро те видях и сърцето ми се разтуптя!
    Разпали се пожар и не мога да го изгася...

  7. #7
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314

    ....

    щом е бройкаджия няма смисъл да се занимаваш с него ..
    но ако искаш да си една от вси4ки ...

  8. #8
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Щом е бройкаджия явно вече си е хванал друга! Ако искаш пак опитай, но то дали ще стане ще си проличи!

  9. #9
    Ти самата казваш,че е голям кретен...защо въобще се чудиш?
    Не бъди наивна ...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от xxcherry
    Цитирай Първоначално написано от sasha_90
    Темата ти не е толкова тъпа,колкото наивна си ти.Приятелите ти казват да не се занимаваш с бройкаджията,ти точно при него отиваш.Защо не слушаш какво ти се говори?Искаш да те нарани и после да пишеш теми "нарани ме,как да го забравя" ли?


    Lips that felt just like the inside of a rose

    So,how come when I reach out my finger

    It feels like more than distance between us!♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си