.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Kaкво да направя???

    Значи... Харесвам едно момиче и то много, но нямах смелостта да и предложа през лятото, когато и тя ме харесваше. Миналата вечер успях обаче тя каза, че ходи с друг и този, с когото ходи е от моя клас и една моя приятелка много харесва този с който ходи моето момиче. Сега нз какво да направя, за да я спечеля отново неккакви идеи ? ПЛС помогнете.

  2. #2
    цианид.
    "I have seen the universe yawning, Where the black planets roll without aim - Where they roll in their horror unheeded, Without knowledge or luster or name."

  3. #3

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    София
    Мнения
    85
    Да, започвай да режеш крайници!
    "Ще влезна тихо, кротко ще приседна,
    ще вперя поглед в мрака да те видя.
    Когато се наситя да те гледам-
    ще те целуна и ще си отида."

  4. #4
    Ами нищо не можеш да направиш щом вече веднъж те е отрязала. Изкачай и ако скоро скъса с това свое гадже значи имаш шанс. А междувременно се постарай да не мислиш за нея

  5. #5

    пфф

    И аз така си помислих, но надеждата умира последна реши, че мойе да има друг варианта ама не... Според мен връзката има няма да въвр много, защото момчето изнверява на момичето пред очите ми...

  6. #6
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    емм изпъснал си си шанса ся ша ти каа нещо кат момиче (с опит) щом си е падала по теб и си я отхвърлил ся дори и малко да та харесва няма да тръгне с теб за да ти го върне за да ти покаже какво е.чат ли си?

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от Me4encety
    емм изпъснал си си шанса ся ша ти каа нещо кат момиче (с опит) щом си е падала по теб и си я отхвърлил ся дори и малко да та харесва няма да тръгне с теб за да ти го върне за да ти покаже какво е.чат ли си?
    \
    Не е точно така .. децата в побертетата са много по - различни отколкото реалните им души
    Ами 1 път си си изпуснал шанса, но може пак да пробваш, като тя скъса с него, а щом той изневерява пред очите ти, защо 1 път не го снимаш .. или земи 1 бокс и му размажи главата

  8. #8
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    нидей нищо да праиш на гаджето щот само си намаляваш минималните шансове

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  9. #9
    Има ли възможност-пропилял си я. Няма кво да направиш.

  10. #10
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314
    mi trqbvalo e da i predlojish togava kogato i tq te e haresvala ..
    zashto ne si go naprawill sled kato si znaell che te haresva ...
    nerazbiram..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си