.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Изпит за шофьорска книжка....

    Много ме е шубе , бе хора... В сряда ми е изпита за шофьорлък, и ми е толкова спекано, че няма накъде.. Днес изкарах последния си 31 час, инстукторката ми (о, да, тя е жена), каза че се справям добре, но нещо ме свива под лъжичката за тоз шиб.. шиб.. изпит..От Стара Загора съм.. Тука изпитващите са трима, и има един, за когото се носят митове и легенди, че много късал, изпоскъсал е всиките ми приятели, няма такъв, на когото с първия път да е дал книжка, и ме е страх, че с моя каръшки късмет, ще ми изтеглят него за изпитващ в Сряда. Не мога да си позволя да не го взема, защото взела или не заминвам да се нанасям в общежитието си в София.. А тоида ли там ще е трудно връщането тук, за изкарване на допълните 4 часа, че нова дата да чакам за пред ДАИ...Струва средтсва и нерви...
    И преди да отговорите и да споделите своя опит ще кажа две думи:

    ШИБАНИ ДАЯДЖИИ

  2. #2
    Голям фен Аватара на Forest_girl
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    в къщи =)
    Мнения
    752
    Еми успех

  3. #3
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468
    А не се ли сещаш,че колкото повече си набиваш в главата,че ще те скъсат,става по-зле?Не гледай,че повечето ти приятели са ги скъсали,може да не са имали достатъчно знания.Гледай спокойно на нещата,имай си доверие.Ако си нямаш доверие как очакваш изпитващите да ти имат и да ти дадат изпитът.Не се притеснявай-това винаги ти изиграва лоша шега.Успех в сряда.

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Аз имам изпит след 6 дни ... и мен ме е шубе ,но ще видим какво ще стане при Дай-Дай-Дай
    всеки казва ,че трябва да сме спокойни ,но как

  5. #5
    Ако спазваш знаците и правилата за движение по пътищата няма как да те скъса

    А пък Стара Загора е сравнително голям град и е малко гадно , ако беше в някое малко градче да знаеш всички знаци на изуст е много по-лесно :P
    „След два дни утре ще бъде вчера !“ – Димитър Пенев




  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Цитирай Първоначално написано от K_O_L_E_V
    Ако спазваш знаците и правилата за движение по пътищата няма как да те скъса

    А пък Стара Загора е сравнително голям град и е малко гадно , ако беше в някое малко градче да знаеш всички знаци на изуст е много по-лесно :P
    Ако е решил да се заяде ще ме прекара през гадни участаци ... ако е пич няма да ме пусна в най-натоварените ,но ще видим

  7. #7
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Мен пък 1-я път ме скъсаха на полигон. На заден ход в "тунела" пометох колчетата с огледалото. Взех книжката от 2-я път и на градското нямах никакви ядове. Не мисли, че те изпитват. Просто си се вози.

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    В кибер пространството ...
    Мнения
    403
    Утре ми е изпита ... стискайте палци дано го взема от 1-ви път

  9. #9
    Аватара на Macallan
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    596
    Как ви минаха изпитите нищо не казвате...
    To my assitant who’s always hassle’n me and to the ones talk’in sh@# with their backs to me, and to my ex-girlfriend who didn't care about me. To my ex-teachers who never believed in me, to the people who always want something for free:
    I DON'T GIVE A FUCK !!!

  10. #10
    anonymous546178
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от K_O_L_E_V
    Ако спазваш знаците и правилата за движение по пътищата няма как да те скъса

    А пък Стара Загора е сравнително голям град и е малко гадно , ако беше в някое малко градче да знаеш всички знаци на изуст е много по-лесно :P
    изпитите се провеждат в областни градове, а като цяло не са от най-малките

  11. #11
    споко ве просто се качваш и караш това е просто ще внимаваш повече няма да правиш резки и прибързани движения и така и не спичаи няма нищо страшно

  12. #12
    мен ме скъсаха в стара загора.в понеделник съм на испит и вече с камера в колата лудницата ще е пълна

    jivota e kato decka dreha..kas i naakan

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си