.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    TaM..
    Мнения
    636

    Проблем с ходенето до тоалетна

    Добър вечер съфорумци , надявам се сред вас да има компетентни хора ,които да могат да ми помогнат със съвет.
    Проблемът ми е ,че след всяко хранене /закуска,обяд,следобедна закуска/вечеря(даже 1 кроасан да хапна)/ изпитвам нужда да отида до тоалетна по - голяма нужда.Приятелите ми ходят (поне така казват ) 1-2 пъти на ден , а аз 4-5 и нагоре.
    Има ли от какво да се притеснявам?
    Благодаря предварително

  2. #2
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Ходиш всеки ден до тоалетна по 4-5 пъти ? Не мисля,че е нормално аз ходя по голяма нужда около 7-8 пъти седмично.

  3. #3
    Мега фен Аватара на darkPaladin
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    планета на маймуните
    Мнения
    3 095
    въпрос на метаболизъм
    ОДИН!!!

  4. #4
    Супер фен Аватара на batkodoki
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    между Риман§Рахманинов
    Мнения
    2 429

    Re: Проблем с ходенето до тоалетна

    Цитирай Първоначално написано от FlipY
    Добър вечер съфорумци , надявам се сред вас да има компетентни хора ,които да могат да ми помогнат със съвет.
    Проблемът ми е ,че след всяко хранене /закуска,обяд,следобедна закуска/вечеря(даже 1 кроасан да хапна)/ изпитвам нужда да отида до тоалетна по - голяма нужда.Приятелите ми ходят (поне така казват ) 1-2 пъти на ден , а аз 4-5 и нагоре.
    Има ли от какво да се притеснявам?
    Благодаря предварително
    метаболизъм? - глупости!!

    с малките кротки гадинки, които в цели царства щастливо симбиотично живеят в нашата СЧСистема имаш проблем!

    или е имало антибиотично лечение на нещо си, или "диетичен" някакъв измислен хранителен режим.

    това е и повредило симбиозата.

  5. #5
    И на мен ми дойде на ум за метаболизма ... ама това е 4-5 пъти на ден ... нещо ти има отиди на лекар дори и да има кой да ти каже какво ти е ... не може да ти предпишем лекарства ...

  6. #6
    и аз не мисля, че е от метаболизъмът.. посети лекар, наистина не е нормално
    Could I have this kiss foreva`?

  7. #7

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    TaM..
    Мнения
    636
    Та , за гастроентеролог ли трябва да си взема направление( може да съм сгрешил правописа , за което се извинявам)?

  8. #8
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Цитирай Първоначално написано от FlipY
    Та , за гастроентеролог ли трябва да си взема направление( може да съм сгрешил правописа , за което се извинявам)?
    Да, за такова трябва да си вземеш направление. Може да е колит. Аз го имам, но всъщност като ходиш до тоалетната нормално ли е или разстройство или запек ?[/b]
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  9. #9
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Цитирай Първоначално написано от FlipY
    Та , за гастроентеролог ли трябва да си взема направление( може да съм сгрешил правописа , за което се извинявам)?
    Да, за такова трябва да си вземеш направление. Може да е колит. Аз го имам, но всъщност като ходиш до тоалетната нормално ли е или разстройство или запек ?
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  10. #10

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    TaM..
    Мнения
    636
    Съвсем нормално си е . Диария имам само , когато съм болен, а ..както казах си ходя по 4-5 пъти редовно всеки ден , тъи че няма как да е запек, никога не съм се напъвал че да ми изкочат очите ( неуместна шега , предвид факта че все пак...явно нещо не ми е в ред)

  11. #11
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Ами може да е нещо с червата или колит както казах, но може би не е нищо мн сериозно, надявам се. Иди на лекар и провери Успех
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  12. #12
    авторе да попитам и аз имам същия проблем само,че обратното мога 1 седмица да не отида до тоалетна и си се храня редовно не съм нито дебел нито слаб и нямам запек нормално си ходя до тоалетната
    Гледам небето виждам теб.
    Гледам звездите виждам теб.
    Гледам луната виждам теб.
    Е АРЕ МАХНИ СЕ ДЕ.

  13. #13
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687

    Re: Проблем с ходенето до тоалетна

    Цитирай Първоначално написано от FlipY
    Добър вечер съфорумци , надявам се сред вас да има компетентни хора ,които да могат да ми помогнат със съвет.
    Проблемът ми е ,че след всяко хранене /закуска,обяд,следобедна закуска/вечеря(даже 1 кроасан да хапна)/ изпитвам нужда да отида до тоалетна по - голяма нужда.Приятелите ми ходят (поне така казват ) 1-2 пъти на ден , а аз 4-5 и нагоре.
    Има ли от какво да се притеснявам?
    Благодаря предварително
    хаха брато ти си живееш в тоя кенеф бе..
    аз пък имам проблем че доста рядко ходя 3-4 пъти в седмицата което знам че не е добре ама кво да правя не знам
    Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.
    L'homme est n

  14. #14
    Banned Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    1 710
    може да имаш глисти, но не съм сиг

  15. #15

  16. #16
    ами явно ти има нещо,иди при личния си лекар .. допускам,че може да си си внушила - на мене ми се е случвало но с ходенето по малка нужда
    _______

  17. #17

    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    TaM..
    Мнения
    636
    Не съм си внушил ; ) аз от години си карам така = ) нямам някакви проблеми, просто се зачудих дали е малко ненормално

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си