.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    Дали се е скъсал ...?

    Здравейте.
    Значи, с приятеля ми правихме секс за първи път миналата седмица - събота. Болеше ме - беше ми за 1-ви път, но нямаше кръв просто прозрачна - леко кафеникава течност ... използвахме презерватив Durex extra safe, но той го сложи до половината, защото не можеше повече. Свърши в презерватива. После уж проверил дали е скъсан - напълнил го е с вода, но с много малко вода ...
    Днес повторихме мен пак ме болешее имаше и много кръв - този път не бяхме на легло. Пак използвахме презерватив този път беше Durex love - не беше скъсан.
    Въпросите са ми:
    1. Защо вторият път имашее толкова много кръв а първият - нищо?
    2. Възможно ли е от първият път отдолу от презерватива да е изтекло нещо от течността и да съм забременяла?

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    1 073
    Не си забременяла спокс,а защо е текло кръв втория,а не първия път немога да ти кажа...

  3. #3
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    останали са остатъци от химена и при 2рия път вече са се скъсали
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  4. #4
    А да си правя ли тест?

  5. #5
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    няма смисъл-дори и ако допуснем ,че си бременна признаците се появвяват по-късно.кога ти е Ото?
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  6. #6
    Цикъла ми е нередовен .. не ми е идвал от ... Август - средата ... имах кафяво течение след 15-ти и само това

  7. #7
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    А когато приятеля ти не успее да развие презерватива докрай е по-добре да го смени вместо да я кара така.

  8. #8
    Мега фен Аватара на gandalfepi4
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    3 938
    хаха, приятеля ти си е пъхнал уя в грешния край на презерватива

    се тая, споко, не си бременна ма да ти е спокойно дупе се тестни
    “It is only when you refuse to give in with all your heart that you begin to transcend your humanity. ”

    The Bird of Hermes

  9. #9
    Първия път познайте къде го е вкарал

  10. #10

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    35
    Цитирай Първоначално написано от YVKsport
    Първия път познайте къде го е вкарал
    http://www.vbox7.com/play:632dfe1d Wrong Hole - Погрешната дупка !
    Йоо

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Fitty
    Цитирай Първоначално написано от YVKsport
    Първия път познайте къде го е вкарал
    http://www.vbox7.com/play:632dfe1d Wrong Hole - Погрешната дупка !

    хахахахаха песента е велика

  12. #12
    верно да не е нацелил другата дупка той да не е бил пиян.тва с презерватива след тва и дупката
    Понякога хората казват неща,които не мислят,които не могат да върнат.Понякога правим неща,които не можем да променим,и сами се подлагаме на болката.

  13. #13
    Не, не е бил пиян и беше в правилната дупка още мнения?!

  14. #14
    Мега фен Аватара на britzy
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    In Lady Gaga's Starstruck 8-)
    Мнения
    3 755
    супер сте зле повечето

    ПТ-хей някакви промени,развитие на нещата?
    Има само едно мнение-МОЕТО


    Uploaded with ImageShack.us

  15. #15
    Тече ми кръвв и нз дали ми е цикъла или от нещо друго

  16. #16
    При много момичета първия път няма кръв а втория да,може би втория път да е натиснал повече знам ли , а за цикала не си бременна спокойно,сега след като вече си правила секс малко ще позакъснее но не се притеснявай

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    321
    случва се след първия път цикъла да се измести .. аа на колко си години и от колко време имаш цикъл малко е странно от август да не ти е идвало .. не си ли търсила лекарска помощ.. минат ли 45 дена трябва да се иде(са ми казвали гинеколози)

  18. #18
    на 15 съм и от 14 годишна имам цикъл

  19. #19
    anonymous708973
    Guest
    Не се панирай всеки път дали презервативът се е скъсал. Аз съм същата обаче... Как ли не го проверявам, не му давам да го хвърли докато не съм го погледнала и подскачам, като ми дойде (до момента, в който не умирам от болки вече).
    Обаче... няма начин спермата да е "преляла" - тя е около една чаена лъжичка и се събира в малкото джобче отпред на презерватива.

    По повод кръвта... и при мен беше така. Първият път нямаше болка, щото го карахме мноооого бавно. Нямаше и кръв. Съвсем скоро прокървих - бая, честно да си кажа - може би около 20-30 път, в който правим секс. Явно тогава гадната ципа се е скъсала като хората.

    Спокойно, нормално е, не си сбъркана, индивидуално е.

  20. #20
    ^^ Успокои ме наистинаа ...

  21. #21
    А иначе след 2-рия път болеше ли те?!

  22. #22
    anonymous708973
    Guest
    Ами, само при вкарването мъъъъничко. Обаче още съм доста далеч от онова удоволствие, което описват всички

  23. #23
    Нормално е да ти тече кръв първите няколко пъти. Може да ти е бил еластичен химена и да не е могъл да се скъса от първия път,а втория да сте прекалили малко и да се е скъсал. Може да са много причини. Няма шанс да си бременна, образовай се или си направи тест. Не е повече от 5 лева, подяволите. Питаш нас дали да го правиш, толкова ли е трудно да се ходи до аптеката? Спирам да те критикувам. Отиди на лекар, ако мислиш, че има нужда или продължи по-дълго кървенето. Форума не лекува.
    Да обичаш значи да страдаш!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her
    Ами, само при вкарването мъъъъничко. Обаче още съм доста далеч от онова удоволствие, което описват всички
    Спокойно, ще го изпиташ. Чак на 3-тата година секс, изпитах истинското удоволствие, а вече бях изгубила надежда и мислех, че няма да се случи.
    Да обичаш значи да страдаш!

  25. #25
    Зна4и, за кървенето , напълно нормално е да карвиш ако се е скъсала химената...
    За нередовния щтом ти идва само от година на сам ,значи се още не се е стабилизирал, но ще е добре да отидеш на преглед за да ти каже генеколог дали не тряа да земеш нещо...Аз например имах мн постоянен цикъл , до преди половин година, когато изведнъш реши да ми доиде през 10 дни или да прескача по един месец! Представи си сега , колко съм се оплашила при положение 4е с приятелят ми сме активни партнйори от 8 месеца :#:# После отидох на лекар , и ето че се оказа 4е имам хормонален дисбаланс и ми дадоха хормонални хапченца ( противозачатачни, които ми контролират цикула докато не се стабилизира)
    та ,просто отиди на лекар!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си