.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Гласувайте за издаване на книга!!!

    Не съм била толкова близо до издаването на книга, както сега. Ако събера достатъчно гласове, книгата ми ще бъде издадена, така че Моля ви, гласувайте през профилите си във Facebook на този адрес http://www.bukvite.bg/poem.php?docid=81350# от червения бутон долу на страницата. Много ще съм ви благодарна!

  2. #2
    Между другото, в представянето на книгата, да не би сама да си си взимала интервю? О.о

  3. #3
    исках да оформя представянето на книгата по интригуващ начин, не е престъпление, тъй като работя сама върху книгите и съответно техните презентации ги правя аз /но да, забавно е, като се замисля.../

  4. #4
    Мега фен Аватара на mimsssssss
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    у нас...
    Мнения
    3 909
    гласувах, защото знам че да издадеш нещо в бг е много трудно... успех с книжката

  5. #5
    Голям фен Аватара на hopekiller
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    София
    Мнения
    960
    Не ми допадна, но гласувах.
    Запознат съм през какво минаваш и знам, че не е никак лесно.
    Успех!

  6. #6
    И на мен не ми допадна, но аз също гласувах.
    Браво за желанието и постоянството да напишеш книга. Доколкото разбрах май няма да е само една.. или греша?!
    В България ще е много трудно да постигнеш нещо с това твое начинание, но ти желая успех
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  7. #7
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Вие успешно гласувахте за произведението
    Затворете прозореца

    По - важна е подкрепата
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

  8. #8
    Съжалявам, че на никого не е допаднало... Не спряха да ми повтарят, че не съм избрала подходящ откъс и т.н., но как да вземеш откъс от книга, без да не остане нещо неясно?
    Няма значение. Благодаря искрено на онези, които са гласували!

    ПП Да, това е само първа книга от трилогията. /имам проекти и за други, една от юбимите ми е "Тайните записки на една непълнолетна убийца", което вече не е фантастика или "Обратна разписка" - любовна комедия за една самотна жена, която получава в колет мъж.../

  9. #9
    гласувах успех :)

  10. #10
    То вече конкурса свърши /май беше до 6 декември/, но все пак благодаря на онези, които са гласували. 30 място пак е добре...

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    474
    На мен пък ми допадна. Заклет фен съм на фентъзито и бих я прочела с удоволствие. А всъщност издадена ли е вече ? Или ако я има в електронен вид..
    ....coz you're beautiful, no matter what they say, words can't bring you down....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си