.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: .

  1. #1

  2. #2
    И за какво са ти тия гаджета? Щото е модерно ли? Гледай си живота, моето момиче, че след време ще ти е писнало от гаджета. Има време за всичко, сега мисли за училището, а времето за любов ще дойде


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  3. #3
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Ооооо твойте 12 годишни приятелки си имат гаджета. И какво ? Сигурно изкарват заедно по 1-2 седмици.


    Я се стегни.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от radeberger
    Ооооо твойте 12 годишни приятелки си имат гаджета. И какво ? Сигурно изкарват заедно по 1-2 седмици.


    Я се стегни.
    Издържат много повече от 1-2 седмици ...

  5. #5
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Няма точна възраст за това кога трябва да си хванеш първото гадже, така че не се притеснявай. Имам позната на 22, съвсем нормално изглеждаща и мислеща, но си е имала само 1 приятел и все още е девствена. Занимавай се със задълженията си в училище и вкъщи, подходящото момче ще изскочи само.

  6. #6
    Както сама си написала си само на 12.. не е чак такъв проблем.. на мен например ми е много по-добре, когато съм необвързана, защото съм лишена от глупави проблеми и от нерви

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    burgas
    Мнения
    2
    Няма никаква полза от това да бързаш да си хващаш гадже ... аз също съм малак и ми писна да ме базикат ,че си нямам приятелка , но не ми пука не бързам за никаде ... не ти трябва от малка да се прецакваш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си