.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Голям проблем с химията!

    Здравейте на всички!
    Предварително благодаря на тези които са си направили труда да прочетат за какво става въпрос!
    Та аз съм 9-ти клас и съм в профилирана гимназия!
    Тоест не съм учила химия от 1 година и сега ще правим входно ниво на материала от 7 клас! А аз нищо не знам по химия! Нищо не помня, а и уравненията винаги са ми били малко трудни, затова правих едни шмекери да ги помня наизуст, но те стават все повече и повече!!!
    Та въпроса ми е ако някой може да ми напише тука 2-3 уравнения и да ми обясни как ги е решил.. валентности.. изравнявания и т.н. ще съм му много благодарна!
    Моля ви не ме съдете строго, предишната ми госпожа беже ужасна и не ни научи на нищо! Благодаря много!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    425

    Re: Голям проблем с химията!

    Цитирай Първоначално написано от evilgirl888
    Здравейте на всички!
    Предварително благодаря на тези които са си направили труда да прочетат за какво става въпрос!
    Та аз съм 9-ти клас и съм в профилирана гимназия!
    Тоест не съм учила химия от 1 година и сега ще правим входно ниво на материала от 7 клас! А аз нищо не знам по химия! Нищо не помня, а и уравненията винаги са ми били малко трудни, затова правих едни шмекери да ги помня наизуст, но те стават все повече и повече!!!
    Та въпроса ми е ако някой може да ми напише тука 2-3 уравнения и да ми обясни как ги е решил.. валентности.. изравнявания и т.н. ще съм му много благодарна!
    Моля ви не ме съдете строго, предишната ми госпожа беже ужасна и не ни научи на нищо! Благодаря много!
    На мене квато и госпожа да ми сложат пак нищо няма да науча

  3. #3
    Аватара на xKiFlA
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    890
    Всяко уравнение представя свойствата на дадено вещество (може да е елементарно вещество или едноелементно ,т.е просто вещество) или сложно (химично съединение) които често са групирани и се изучават по групи съединенята.
    защо не питаш нещо конкретно като свойства на група елементи или съединеня вместо да пишеш общо за всичко
    А целия матерял от 7 клас неможе да се изпише




    xKiFlA
    -
    Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

  4. #4
    Мега фен Аватара на mrtn
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    В галактическото пространство..
    Мнения
    8 431
    Вие учебници не пазите ли, след като знаете, че 8 клас забравяте всичко и се насочвате само към езика? Карате ме да ви снимам учебника и да мирясате накрая.
    Някакъв конспект, по който да учите госпожата не ви ли даде? Точки, подточки? И кажи какво точно те интересува в случая, че химията в 7 клас не са само уравненията.
    Вафла..

  5. #5
    Как да пазя учебници като в 7 клас са безплатни!
    И химията я знам теоретично не знам как се изравняват уравнения!

  6. #6
    Супер фен Аватара на Anf3tamin4o
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    От =МърЗеЛаНдИя=
    Мнения
    2 169
    Много ме мързеше и все още ме мързи и едва-едва написах това отгоре.
    My Face

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си