.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Не се издържа в тази джунгла!


    Здравейте,
    Моят проблем е малко по-различен.
    На 17 години съм и до сега съм сменяла 3 гимназии.Винаги по мое желание.Проблема не е в съучениците ми нито учителите , винаги съм била добра ученичка.Просто не мога да намеря мястото си.Не искам да прозвучи надуто ,но имам чуството , че съм между олигофрени! Срещат се и умни и добри хора, но са рядкост. Не умея да работя в колектив винаги съм се справяла по-добре сама в къщи що се отнася специялно да ученето. Сега съм в СОУ , занимавам се допълнително с курсове по немски и английски език (в училище уча АЕ ,но нивото е адски ниско за втора поредна година учителката се мъчи да научи останалите дори да четат правилно - пълна трагедия!) Междувременно тренирам и честно казано въобще нямам време за тези глупости в даскало. Обмисляла съм самостоятелна формана обучение , родителитеми също са съгласни ,но ми се искаше да чуя и други мнения по въпроса.Моля ви не бъде скиптично настроени ...
    Благодаря предварително

  2. #2
    Супер фен Аватара на radeberger
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 334
    Еми влез в по-елитна гимназия. Не може да очакваш в някоя обикновена гимназия, в която се влиза с 3-ка на изпитите, нивото на обучение да е добро.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от radeberger
    Еми влез в по-елитна гимназия. Не може да очакваш в някоя обикновена гимназия, в която се влиза с 3-ка на изпитите, нивото на обучение да е добро.

    а така....Щом си добра ученичка лесно ще се класираш сред по-умни хора

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  4. #4
    Влез в гимназия (елитна), която ти искаш или самостоятелна форма на обучение.
    you can't make people love you.
    you can make them fear you.

  5. #5
    Ами то и на мен взе да ми омръзва от смотаняци, но не разбирам щом искаш някакво по-високо ниво какво изобщо правиш в СОУ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си