- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Здравни проблеми и болести
- Болки в корема
От 1 месец имам болки от лявата страна на корема. Болката е постоянна, но най-вече се усеща като дишам или като се храня. От какво може да е?
Мислиш ли, че ние сме доктори и ще ти кажем на 100% какво ти има?!? Съветвам те да отидеш на лекар. Може да е нещо сериозно
Dream..
Think...
Do...
Live...
Be...
Максимал, раздела е точно за това, да си споделяме за здравните си проблеми, и ако някой знае как да се излекува даденият проблем, да сподели! Той човека много добре знае, че може да отиде на лекар, не е нужно да му го казваш, но явно иска да не ходи, а да намери решение тук!
Пушиш ли? Трябва ти ренген, за да се види състоянието на определените органи!
Не звучи никак добре. Болката долу или горе на корема е ?! може да имаш проблем с далака , червата трябва да отидеш да те видят
след като НЕ си "доктор" защо се наемаш да консултираш и съветваш за нещо в което не си компетент(на)ен?!Първоначално написано от maksimal
ПОЛ§ВЪЗРАСТ?Първоначално написано от Stereohope
мъж/20г. болката е ниско на 3/4 см от пъпа. не пуша
Да не е апендикс?
Да, и трябва да се види на ехограф, не на ренген както каза някой по-горе.Първоначално написано от djuki
Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.
Надуваш се брате,доста при това!Първоначално написано от batkodoki
![]()
Продължителната болка в корема може да се дължи на нещо сериозно.А твоята като гледам е такава.Отиди да те прегледат.Успех и дано не е нещо много лошо![]()
"Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
Audrey Hepburn
Щом е от ляво може да е херния,щото апенкиса е от дясно.Иди най-добре на лекар,щом болката е постоянна,да не е това което споменах,че ако се спука едно от двете после лошо става.Да не те плаша,но една позната на майка ми от херния я оперираха и 2г. поддържаше 37 гр. температура,а бившата шефка на майка ми я изтърваха от скукам апендикс и едвам я оправиха,щото организма се пълни с гной и натрява кръвта.Не е шега работа,дори да не е това най-добре посети лекаря,поне и ти ще си спокоен за себе си.Успех![]()