.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Въпрос по история.. :?

    Бихте ли ми помогнали за един въпрос по история:
    Защо се нарича управлението на Симеон "Златен век" на славянската култура? (значението на "Златния век" за другите славянски народи)
    ObIcHaM nApUk Na TeZi , KoItO m3 mRaZqT[!] JiVeQ nApUk Na TeZi , KoItO gRoB mI kOpAqT[!] ZaBaVlQvAm Se NaPuK nA tEzI , kOiTo IsKaT dA sUm NeShTaStNa[!]

  2. #2
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    охх,това кога го учих.Доколкото си спомням, България е била в разцвет и по неговото време България е имала най-голяма територия от всички останали царства в нашата история

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от slicky
    охх,това кога го учих.Доколкото си спомням, България е била в разцвет и по неговото време България е имала най-голяма територия от всички останали царства в нашата история
    Дам това го знам. На мен ми трябва какво е значението на "Златния век" не за България, а за другите славянски народи.. Благодаря ти все пак.
    ObIcHaM nApUk Na TeZi , KoItO m3 mRaZqT[!] JiVeQ nApUk Na TeZi , KoItO gRoB mI kOpAqT[!] ZaBaVlQvAm Se NaPuK nA tEzI , kOiTo IsKaT dA sUm NeShTaStNa[!]

  4. #4
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    aa разбрах,това обаче не го знам,Ще потърся се пак

  5. #5
    Мисля, че защото цар Симеон е подпомагал славянската книжовност и писменост, преписвали са се книги, писали са се нови..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си