.
Отговор в тема
Страница 7 от 22 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 526
  1. #151
    Повече от фен Аватара на Game_Fan98
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    357
    В БГ.Най-добре си е тук.

  2. #152
    Супер фен Аватара на rusoto_baby_f
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    1 020
    Цитирай Първоначално написано от Bebolinkaf Виж мнението
    Уча в Швейцария от 2 години вече. =)
    аз също, от 3 години

  3. #153
    London, UK
    "An intelligent person does not need the promise of heaven to see the merit in good deeds."

    Follow me @Une vie d'excellence

  4. #154
    Цитирай Първоначално написано от OutlawGirl Виж мнението
    за мое огромно съжаление- Англия
    Цитирай Първоначално написано от OutlawGirl Виж мнението
    хората са мрачни и студени като държавата им..лицемерни и изкуствени
    Пълни глупости, даже точно обратното.
    "An intelligent person does not need the promise of heaven to see the merit in good deeds."

    Follow me @Une vie d'excellence

  5. #155
    Цитирай Първоначално написано от Alchemist Виж мнението
    London, UK
    кой квартал
    WindScar <3333
    obesendomat (superman) <3

  6. #156
    Цитирай Първоначално написано от xPafx Виж мнението
    кой квартал
    Chiswick
    ти?
    Последно редактирано от Alchemist : 11-01-2012 на 00:14
    "An intelligent person does not need the promise of heaven to see the merit in good deeds."

    Follow me @Une vie d'excellence

  7. #157
    Цитирай Първоначално написано от n3lka7a Виж мнението
    I az sum v Nikoziq ot 2 godini i polovinaa
    И аз уча в Никозия , 2ра година. Супер малко бълграски студенти сме тука god damn !

  8. #158
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Щатите...
    В окото на урагана Санди...

  9. #159
    Супер фен Аватара на Al3ksandra
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    1 165
    Чехия, близо до Прага в малко градче. Езика - труден. Държавата - с висок стандарт на живот, но общо взето хората студени. И наи лошото за една година не завързах никакви приятелства със чехи... а българите тук са доста лицемерни и подли. Кофти тръпка. Иначе като цяло тук е доста по-поддържано и чисто от колкото в БГ. В интерес на истината не ми харесва много, много, но засега нямам друг избор. Може би в бъдеще бих сменила местонахождението си, ако имам възможност.
    Последно редактирано от Al3ksandra : 11-13-2012 на 14:09
    Попитай ме http://ask.fm/alekscheto00

  10. #160
    В България между Стара загора и Бургас близо до Сливен

  11. #161
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    БЪЛГАРИЯ !! ^___^ €_€
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  12. #162
    Banned
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14

  13. #163

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Lunataaa
    Мнения
    85
    Франция,Лазурния бряг ^^ езика го научих в България,не мога да кажа,че го владея перфектно,но общувам свободно.Никога не ми е бил труден за учене,но ще ми трябва още време да го усъвършенствам

  14. #164
    Супер фен Аватара на ImmortalSportFreak
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София
    Мнения
    1 930
    Швеция - Стокхолм

    "Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
    Audrey Hepburn

  15. #165
    Англия,близо до Лондон.От 7 месеца..езика не знам много добре,в училище ми е много трудно с компанията и уроците.Особено сега като ми предстоят изпити за колеж и не знам как ще ги издържа!

  16. #166
    Германия , Хам.Горе долу става , нищо особено.От година и половина.Когато си в съответната държава и имаш желание езика можеш да го научиш 1година (перфектно и с документи ще можеш да се оправяш) аз лично го знам , но не на такова ниво , че да се занимавам с документи и административни неща !!

    П.П : Бих се върнал във България (просто много ми липсва всичко) !!

  17. #167
    Еми аз живея в Англия/ Лондон :Д
    От вече една година езика ебиго не ми тряя и без него се оправям :Д Иначе го знам г/д като за шамари :Д тука не ми уйдисва много много ама кво да се прай такъв е живота :Д

  18. #168
    Aбсолютно. Хората са си много готини и изобщо не са студени. Ако се държиш като човек с тях ще ти отвърнат със същото, че и повече. Пътувал съм доста пъти за мачове на Интер до Лондон, Ливърпул и Манчестър и винаги ми е било приятно да се върна в Англия. Дано сега за Лига Европа да се паднем пак с Тотнъм, задължително отивам на мача

  19. #169
    Краков,Полша.

  20. #170
    Чикаго,САЩ (Brainerd,Washington Heights). Живея тук 11 година вече, но въпреки това ми е адски мъчно за България и приятелите ми там. На 9700км от родината, прибирането е по-сложно и най-вече,скъпо. Не съм се прибирал от 2010, но тази година най-сетне ще се прибера лятото !! С езика не съм имал проблем, както знаете е англо-говоряща страна. Иначе, не помня как съм се интегрирал понеже си беше отдавна (на 19 съм). Уча в българско училище, "John Atanasoff Bulgarian Language School", учи се интензивен български,средно около 10 часа седмично. Отделя се особенно внимание на Българската история и география. В училището сме 450 българи и има три американски паралелки. Града е красив,огромен и повечето квартали са бъкани с богаташи,но всъщност положението е в пъти по-различно от това което гледате по филмите.. Приятните къщички,зелените ливадки,лъскавите автомобили паркирани отпред и огромните басейни (The American dream) са факт, но само в предградията на града, където къщите са предимно на звезди като Oprah Winfrey,Jake Gyllenhaal,Will Smith,Wiz Khalifa,Mike Clifford,Jessica Friedman,Brad Pitt и дори Steve Jobes.Града е дом на 10,000,000 човека и 2млн. автомобила. Въздуха е пълен с вредни емисии, но на върха на всяка сграда има абсорбатор който пречиства въздуха.Всеки един жител на Чикаго е задължен след навървашне на 18г, да засади дърво !! И това се прави с цел,подобряване качеството на въздуха Надявам се това,което ви разказах да ви е било интересно и стискайте палци това лято да се прибера в красивата ни и уникална БЪЛГАРИЯ !! Хора,пишете на кирилица <3

  21. #171
    В Deutschland съм,хубавата бавария с нейния измислен баварски.

  22. #172
    Повече от фен Аватара на Daisy11
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Wien
    Мнения
    392
    И аз да си кажа. В Австрия съм, вече почти 3та година, езика не го знам перфектно, но на доста добро ниво. По немски имам главно 5 и 4 ( по бг система ). Първата година ми беше мн трудно, мразех всичко и всички, но сега вече е по-добре.
    [♪] L!f3 !s mus!c, play !t l0ud3r [♪] [sun]

  23. #173
    Повече от фен Аватара на Millen4ety
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    401
    Хамбург, Германия, от 5 месеца
    езика го уча от половин година, интензивно преди да дойда, не го знам супер добре, но се оправям без проблеми
    жалко, че е само за една година..
    we follow the danger wherever it goes.. we are the believers... we are.. heroes...

    Jeff Hardy forever!!

  24. #174
    Аз съм осми месец в Германия.. По-точно в Мюнхен. На мен лично езика ми е много лесен. Учила съм италиански, руски и английски в училище, корейски и японски на свободна практика От всички изброени - немския и корейския са най-лесни..
    Ако има някой от Мюнхен - да пише на лично ако иска..
    П.П. Аз съм на почти 15..

  25. #175
    Jiveq v italiq v edno selo, Mede,PV mn sa zadrasteni horata tuk "italiancite" dori da se namiram na 70 km ot Milano i e pylno s hora ot Velingrad i Dupnica,daje ima 1 bar ot koito chesto se chuva pop-folk.Ot 8 godini sam tuk i e mnogo monotonno vsichko,inache ezika go nauchih za 2 meseca daje pochnah ot BG

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си