.
Отговор в тема
Страница 9 от 22 ПървиПърви ... 567891011121319 ... ПоследнаПърви
Резултати от 201 до 225 от общо 526
  1. #201
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Кралство Швеция. От 3 години, август месец ще станат 4. Еми, аз знаех английски, и се оправях, оттам нататък шведски бях принудена да науча, защото ходех в шведско училище. Беше по-лесно, защото бях заобиколена почти винаги от хора, които говорят шведски. Харесва ми, но след като завърша 2014-та, искам да си пробвам късмета другуде
    Здравей сестра ми :'3

  2. #202
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    ^Not funny, bro.

  3. #203
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    ^Not funny, bro.

  4. #204
    Цитирай Първоначално написано от Kristiyana Виж мнението
    Краков,Полша.
    Аа Полша..обожавам Полша. Разкажи ми повече за хората и за живота там.

  5. #205
    Banned
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    24
    В САЩ съм вече 14 години почти. Не ми харесва като цяло, но не мога и да се върна да живея в България въпреки, че всяко лято си идвам и стоя там по месец два.

  6. #206

  7. #207
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    България, страната на мечтите
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  8. #208
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    Russia

  9. #209
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от DoubleDMG Виж мнението
    Russia
    Лъжеш не си в Русия е
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  10. #210
    Супер фен Аватара на DoubleDMG
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    1 963
    neka.

  11. #211
    Повече от фен Аватара на Aleksandra_93
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    416
    В балгариа.

  12. #212
    Голям фен Аватара на Zlennox
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    613
    От 7 години вече съм в Глазгоу,Шотландия и мога да кажа че нямам никакви намерения да се връщам в България. Предполагам че колкото по млад толкова по-добре се учи език, нямам никакви проблеми с езика имайки предвид че акцента и по-голямата част от речника на един шотландец няма нищо общо с типичния английски език.

    Образователната система като цяло е добра и улеснена за ученици и студенти. Вече в отделен план социалната им система бих казал че е по-добра от тази на англичаните и с радост бих останал тук още 30 години ако трябва...

  13. #213
    Фен Аватара на HristoGavrilov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    184
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    Кралство Швеция. От 3 години, август месец ще станат 4. Еми, аз знаех английски, и се оправях, оттам нататък шведски бях принудена да науча, защото ходех в шведско училище. Беше по-лесно, защото бях заобиколена почти винаги от хора, които говорят шведски. Харесва ми, но след като завърша 2014-та, искам да си пробвам късмета другуде
    Как е там? Не мога да реша дали да ходя в Glasgow или Malmo. По принцип съм приет студент в Glasgow Caledonian с Electronic Engineering and Computer Systems, но се чудя дали да не кандидатствам и в University of Malmo. Как е животът, наемите, цените? Има ли шанс човек да работи, ако знае само Английски, без шведски?

    А иначе по темата, в Англия съм в момента.

  14. #214
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от HristoGavrilov Виж мнението
    Как е там? Не мога да реша дали да ходя в Glasgow или Malmo. По принцип съм приет студент в Glasgow Caledonian с Electronic Engineering and Computer Systems, но се чудя дали да не кандидатствам и в University of Malmo. Как е животът, наемите, цените? Има ли шанс човек да работи, ако знае само Английски, без шведски?

    А иначе по темата, в Англия съм в момента.
    Писах лично.

  15. #215
    anonymous708973
    Guest
    Не знам доколко мога да съм полезна, но съм била на презентация за Малмьо и не беше зле... обаче не се ли води University of Applied Science, което е една стъпка под баш университет? Освен това май е сравнително нов, следователно не е реномиран.

  16. #216
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    http://en.wikipedia.org/wiki/Univers...plied_sciences

    Не е една стъпка под баш университет, според уики-то.

  17. #217
    Фен Аватара на HristoGavrilov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    184
    Разликата е, че магистър е най-високата степен. Няма докторат.

  18. #218
    BG Но за в бъдеще мисля да пътувам до Германия

  19. #219
    Цитирай Първоначално написано от broken_hearted Виж мнението
    В САЩ съм вече 14 години почти. Не ми харесва като цяло, но не мога и да се върна да живея в България въпреки, че всяко лято си идвам и стоя там по месец два.
    Как прекарвате тоя студ ?

  20. #220
    Какво всички говорят за този "студ" баба ми и тя вчера ми звъня, на припадане беше, някакви страшни неща се говорят в България явно. Днес е минус 2 градуса, до Събота ще се качат до 15 температурите. На север все още е студено, но Америка е доста голяма страна, за да има разнообразие. На който му идва много -20 градуса и 70 см сняг, да не е ходил в Чикаго

  21. #221
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво всички говорят за този "студ" баба ми и тя вчера ми звъня, на припадане беше, някакви страшни неща се говорят в България явно. Днес е минус 2 градуса, до Събота ще се качат до 15 температурите. На север все още е студено, но Америка е доста голяма страна, за да има разнообразие. На който му идва много -20 градуса и 70 см сняг, да не е ходил в Чикаго
    Ем в сравнение с Австралия e студ ..

  22. #222
    В Мурсия,Испания от 2 год.

  23. #223
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Чили
    n00bs

  24. #224
    Супер фен Аватара на Didko_Beats
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    2 236
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво всички говорят за този "студ" баба ми и тя вчера ми звъня, на припадане беше, някакви страшни неща се говорят в България явно. Днес е минус 2 градуса, до Събота ще се качат до 15 температурите. На север все още е студено, но Америка е доста голяма страна, за да има разнообразие. На който му идва много -20 градуса и 70 см сняг, да не е ходил в Чикаго
    Пичове аз съм на Северния Полюс и ми е много топло поне 30 градуса.....много почнах да се пОтя .......

  25. #225
    Толкова мои приятели и познати имам в Лондон,сигурно са поне 10 души ще ходя на гости живот и здраве след месец.Пътуващите дотам,кои авиокомпании използвате най-често?Сега гледам Bulgaria air имат промоция за 73euro,дори на Wizz са по-скъпи,пък все пак БГер не е нискотарифна..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си