Живея в ОАЕ от 7 години някъде. В град Дубай. Тук се говори на английски, и лесно го научих, но като цяло е лесен език а пък и децата лесно научават езици, за възрастните е трудно.

Дали ми харесва?
Ами преди да дойда в Дубай живях в съседното градче и столицата Абу Даби. Но Абу Даби е като София, а Дубай като Варна. Дубай е десет пъти по красив от Абу Даби. И доста по развит.

Все пак, хората в АД са по олегнали, повече се наслаждават на живота, докато Дубай е масово сапунен сериал особенно в Гимназията. Все едно гледаш някакво американско филмче за тийнеджъри, баси и простотиите.

Все пак, е интернационална държава и се запознах с хора от много различни култури и държави из целия свят, което беше много интересно. Накара ме да уважавам другите култури и да не дискриминирам по никакъв начин.

Българския ми стана много зле обаче. Не мога да се изразявам хубаво от това че няма с кой да практикувам през годината и ми е много по лесно на английски което е наистина жалко. В момента като пиша едва се изразявам и трябва да мисля преди да го напиша все едно не ми е роден език. Няма как, за жалост. Само с мама и с тати дето мога да говоря, пък с тях не съм седнала да си приказвам надълго и нашироко.

Иначе е яко, има атракции, някои хора не се държат като от OC или One Tree Hill.

Абе става, ама като завърша след две година отивам в САЩ или Англия. Далече от тука! Много горещо, миналата седмица тен хващах на плажа моля ви се!