.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Не се разбирам с майка ми

    Здравей те! Имам проблем с майка ми хич не се разбира ме като куче и котка сме. Постояно ме отблъска,само ме използва,предпочита по-малката ми сестра винаги на мен ми се кара зарад нея.Нищо немога да споделя с нея щот ми се присмива.Та въпроса ми е как да си оправя взаимотношенията с нея как да я накарам да ми обраща повече внимание?Благодаря предварително!!!

    Липсва описателно заглавие.
    kalpazanka

  2. #2
    Кажи й директно, че държанието й те обижда. Като твоя майка би трябвало поне малко да направи усилие да се промени.

  3. #3
    опитвала съм се да и го кажа а тя или не ми обраща внимание или ми удря някой шамар

  4. #4
    на колко години си ? ако те удари и ти я удари...как ще и позволяваш да те удряя...разбирам да си на 6-7 да те удари ама...

  5. #5
    на 13 съм ами страх ме е да не ме изгони защото много пати ме е гонила и ми е събирала багажа чесно да ви кажа ми писна от нея предпочитам на улицата отколкото с нея

  6. #6
    нямаш какво да губиш...бой и тва е...ако ти направи нещо отиваш в районното и подаваш жалба за детско насилие....такова държание от нейна страна е недопустимо...

  7. #7
    fpasysh благодаря ти много за съвета

  8. #8
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Баща имаш ли?
    Говори с някой близък възрастен и го помоли той да говори с нея. Ако осъзнава какво прави и въпреки това продължава да го прави, се обърни за помощ към отделите за закрила на детето (ако те удря без причина и иска да те изгони от вас).
    В никакъв случай обаче, не я удряй и ти (както те посъветваха по-горе), защото това е глупаво и безсмислено. Още повече, че си на 13!
    И спря да се върти за миг земята..




  9. #9
    ами не нямям баща а доколкото това да говоря с някои близак и тойй да говори с нея не се е получавало тя после идва и започва на мен да ми вика че съм разговаряла с други.Много рядко да ме удари без причина в повечето случеи е за дребни неща.Примерно сутринта бях тръгнала да нахраня кучето но бях си забравила чехлите и тя ме драпна за косата и ми удари шамар и започна да ми се кара

  10. #10
    Покажи характер, развикай й се, удари я. Кво като ти е майка, държанието й е абсолютно неприемливо.

  11. #11
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Цитирай Първоначално написано от MidnightTornado
    Покажи характер, развикай й се, удари я. Кво като ти е майка, държанието й е абсолютно неприемливо.

    Вие, които я съветвате да удари майка си, ум имате ли?
    Тя е на 13! Хубаво! Ще удари майка си, а после можете ли да си представите жената какво ще и направи?! Щом за дреболии я бие и се кара, то тогава какво остава ако малката и залепи един шамар!

    Най-добрият вариант остава да се обадиш в отдела за закрила на децата. Във форума има тема с телефони:

    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=121087
    И спря да се върти за миг земята..




  12. #12
    Ужас Майка ти е ЛУДА

  13. #13
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    божее веднага се обаждай на закрила на детето егати....как може да прави така и то за тооолкова дребни неща !

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от MegiBoOm
    божее веднага се обаждай на закрила на детето егати....как може да прави така и то за тооолкова дребни неща !


    Lips that felt just like the inside of a rose

    So,how come when I reach out my finger

    It feels like more than distance between us!♥

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от MidnightTornado
    Кажи й директно, че държанието й те обижда. Като твоя майка би трябвало поне малко да направи усилие да се промени.


    +1
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си