.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Косата

  1. #1

    Косата

    Зравейте имам голям проблем с косата си .. ;( даже не ходя на работа само за да не излизам така навън .. ;(
    пРоблема ми е следния .. Боядисох се в тъмно кестеняво преди 1 месец и не ми хареса и след 2 седмици се направих на кичури и така стоях дълго време след това се боядисох пак в кестеняво но направих същата грешка и не се харесох и си купих препарат за премахване на нежеланият цвят и си го сложих и когато го измих . отдоло косата ми излезе моята която е естествена а отгоре излезе рижаво едно грозно става и си взех уш боя кестенява и то стана черно а сегаа съжелявам .. ;( .. направо незнамм какво да правяя .. искамм да се отмива по бързо тази боя .. стоя пред огледалото и се ядосвамм ;( многоо всяка вечер търся в интернет съвети но незнам вече .. ;((

  2. #2
    Ем отиди на фризюр .. нз дали ще ти помогне но поне може да ти даде някъв съвет как да го оправиш
    Сълзите ще си скрия маската на щасливо момиче ще си сложа болката и любовта ще отричам ще съм щаслива външно а отвътре ще плача ..

    ЖЕНСКО СЪМ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си