.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806

    някой знае ли как се прави това?

    http://prikachi.com/images/720/2591720E.jpg

    без да дигаш химикалката земете лист и химикал няколко хора са ми казвали такива по големи 30-40 годишни, че като деца са го правели, но немогат да ми го покажат как става 'забрави' ли били, а аз в даскалото 1 тетрадка издрасках немоа го направя ;s според мен е невъзможно
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  2. #2
    една чертичка не успявам да направя

  3. #3
    Аз го направих, лесно е, но не мога да обясня тук как става.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  4. #4
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от LovelyGirl
    Аз го направих, лесно е, но не мога да обясня тук как става.
    поредния дето го прави ама неможе да го обясни

    свали картинката и примерно ако прави6 диагонала над него драсни 1 ако правиш страната до нея 2 и така очертай пътя по който го правиш 13-14 са линийките
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  5. #5
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    първо очертаваш единия от малките триъгълници в квадрата, после съседния, после другото триъгълниче и ти остава едно неначертано, след това започваш вънкашните и така стигаш до последното триъгълниче и така

  6. #6
    вие па верно на к'ви неща се дзверите

  7. #7
    За кво става дума, изобщо не мога да разбера
    Audio ergo sum

  8. #8
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от HarleyFlanagan
    елементарно е...

    даже има няколко начина.. правоъгълника го направи с диагоналите, а не със страните...
    обясни като на рисунката слага 1-2-3-4-5-6... на стените аз 1 не виждам ти няколко виждаш, а това с вътрешното триъгълниче не знам дали имам право да не довършвам диагонала в смисал да го направа щото не го разглеждам като малки триъгълници, а като 4 триъгълника квадрат и ватре Х или диагонали .. ;x
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  9. #9
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    да трудно е да му **** майката
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си