.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1
    Аватара на Merveille
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Far far away..
    Мнения
    110

    Помощ! Знаете ли нещо за...

    Aми аз още нямам 18. Остават ми по-малко от 2 месеца. Въпроса е,че някой наскоро спомена нещо за подаване на молба в МВР . Някой от вас подавал ли е нещо такова,какво представлява ако го има. Казаха ми , че 2 месеца преди навършване трябва да се даде някакъв документ в МВР , който твърди , че скоро ще се навършва пълнолетие , че да могат те да си оправят там регистрите. Звучи ми странно,но по-добре да питам,че само глоби не съм плащала скоро. Ако някой има такава инфо , моля ви се кажете ми каква пак малоумна бюрократщина искат тия хора.

    П.С. Колебах се м/у 'У дома' и тук и реших да постна темата в тази секция. Дано не съм сбъркала мн. И ако има такава - предварително съжалявам.

  2. #2
    Аватара на mech0
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    София
    Мнения
    345

    Re: Помощ! Знаете ли нещо за...

    Цитирай Първоначално написано от Merveille
    Aми аз още нямам 18. Остават ми по-малко от 2 месеца. Въпроса е,че някой наскоро спомена нещо за подаване на молба в МВР . Някой от вас подавал ли е нещо такова,какво представлява ако го има. Казаха ми , че 2 месеца преди навършване трябва да се даде някакъв документ в МВР , който твърди , че скоро ще се навършва пълнолетие , че да могат те да си оправят там регистрите. Звучи ми странно,но по-добре да питам,че само глоби не съм плащала скоро. Ако някой има такава инфо , моля ви се кажете ми каква пак малоумна бюрократщина искат тия хора.

    П.С. Колебах се м/у 'У дома' и тук и реших да постна темата в тази секция. Дано не съм сбъркала мн. И ако има такава - предварително съжалявам.
    Няма такива измишльотини.
    Ние можем да минем през огън и лед, ние можем до стигнем до края - там, където днес духът ни води напред и се срещат и ада... И Рая !!!

  3. #3
    Аватара на Merveille
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Far far away..
    Мнения
    110
    Aбе и мен ме гонят подобни съмнения,но по-добре да питам..

  4. #4
    Някой се е изгаврил с теб, а ти си се вързал/а.

  5. #5
    Остава ми точно 1 месец до 18 и сефте чувам за подобно нещо . Май верно са те метнали.
    "Аз знам че нищо не знам, ама другите и това не знаят!!!" Дъ бест мисъл

  6. #6
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965

    Re: Помощ! Знаете ли нещо за...

    Цитирай Първоначално написано от mech0
    Цитирай Първоначално написано от Merveille
    Aми аз още нямам 18. Остават ми по-малко от 2 месеца. Въпроса е,че някой наскоро спомена нещо за подаване на молба в МВР . Някой от вас подавал ли е нещо такова,какво представлява ако го има. Казаха ми , че 2 месеца преди навършване трябва да се даде някакъв документ в МВР , който твърди , че скоро ще се навършва пълнолетие , че да могат те да си оправят там регистрите. Звучи ми странно,но по-добре да питам,че само глоби не съм плащала скоро. Ако някой има такава инфо , моля ви се кажете ми каква пак малоумна бюрократщина искат тия хора.

    П.С. Колебах се м/у 'У дома' и тук и реших да постна темата в тази секция. Дано не съм сбъркала мн. И ако има такава - предварително съжалявам.
    Няма такива измишльотини.

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си