.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    anonymous597271
    Guest

    Прекалено много спане....

    Знам, че по принцип човек е нормално да спи около 8 до 10 часа, а аз редовно си спа по 12-13 часа.Например, вчера си лягам към 11:30, сигурно съм заспал към 12 часа, а на сутринта се събуждам в 1 часа по обяд и продължава да ми се спи... И не помня откога не съм се събуждал бодър, дори да съм спал 12-13 часа(случва се редовно съботите и неделите) винаги продължава да ми се спи..... Един път даже за малко да закъснея за училище, а съм втора смяна... Ако някой има някаква идея как може да се оправи това нещо, да казва.

  2. #2
    Фен Аватара на Witch94
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Плевен
    Мнения
    200
    И аз съм така. :[ Ще следя темата, дано някой да знае нещо по въпроса.
    ...

  3. #3
    Аватара на Merveille
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Far far away..
    Мнения
    110
    Амии зависи от това какво точно правиш. Смисъл ако по цял ден не вършиш нищо кой зн какво , тогава най-лесно следващия път като ходиш до личната за нещо я питай,хроничната преумора е симптом. Ако пък ходиш на даскало,тренираш нещо и изобщо си имаш тичане насам-натам и се преуморяваш,тогава е нормално. Но мисля,че нямаш проблем,просто обичаш да си поспиваш. И аз уикенда спя като заклана до обяд. Не се притеснявай.

  4. #4
    ами има хора които спят повече , но аз поне по себе си съдя че ако спя 13-14 и повече часа после целия ден ми се спи , но пък от друга страна ако много се уморяваш през деня е нормално да ти се спи толкова аз както съм 12ти клас и по цял ден ходя по уроци , курсове и накрая училище и вечер ако се съберем някъде и съм като парцал . Опитай се да спиш по 8-9 часа и виж дали няма да се чувстваш по - добре

  5. #5

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Страната на коза
    Мнения
    67
    Опитай една седмица да си навиваш часовника да те събужда по-рано и си ставай. На мен ми се случва често да съм на такива периоди. Ако 2 седмици съм много зает и спя по 3-4 часа, после една седмица спя по много и колкото и да спя още ми се спи. Почваш на сила да ставаш рано и лека полека организма ти ще се нормализира.

  6. #6
    Аватара на xKiFlA
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    890
    тва си е нормално ..и аз спя мнннн и мн обичам по 12 часа.
    :P например като не съм на училище лягам в 4 сутрин и ставам дв 4 следобед
    мразя часовнициии




    xKiFlA
    -
    Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

  7. #7
    Мега фен Аватара на BlackEyedPeas
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Somewhere On East =]]
    Мнения
    3 366
    Цитирай Първоначално написано от xKiFlA
    тва си е нормално ..и аз спя мнннн и мн обичам по 12 часа.
    :P например като не съм на училище лягам в 4 сутрин и ставам дв 4 следобед
    мразя часовнициии
    +1! И аз съм си така, винаги спа по 12-13 часа. Лягам си в 4 и и ставам някъде към 4. Но иначе си лягам към 6-7 сутринта и ставам към 5 часа. Хич не е нормално да ставам така, деня за мен да е нощ, а нощта ден =/ Но те всички са така през лятото.
    ♥ 2PAC ♥
    Just be yourself! You don't live to impress all this motherfuckers out there! ;PP
    ----------------------------------Реалността е фалшива. Мечтите са истински. - 2Pac

  8. #8
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    ще се оправи като спиш по-малко и като вършиш някаква дейност през деня а не да седиш 12 часа на компютъра
    Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.
    L'homme est n

  9. #9
    Виж знам защо е така. След 12 часа заспиването е много по-трудно, отколкото по-рано. Така е и при събуждането.След 9-10 часа е много трудно да се освестиш.Чувстваш се отпаднала, като пребита, все едно не си спала.Спокойно. Просто се опитай да станеш с аларма няколко пъти по-рано и след като свикнеш няма да е така

  10. #10
    Супер фен Аватара на sp33der
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 735

    Re: Прекалено много спане....

    Цитирай Първоначално написано от ivanradanov
    а на сутринта се събуждам в 1 часа по обяд

  11. #11
    Ох .. а мислех, че съм единствената ... Всички мои приятели са шокирани от факта, че аз си спя най - спокойно всяко денонощие по 12-13 часа! И това не е само през уикенда!!!
    И наистина колкото повече спя, толкова повече ми се спи след това ... но никой не се наема да ме буди сутрин, защото откачам, замерям хората с разни неща , викам, карам се и .... няма шанс!
    А като спя 8-9 часа и съм супер бодра! Друг е въпросът, че ако съм спала само толкова (8-9 часа) следобед задължително трябва да поспя поне още 2-3 ... дори 4 часа!
    Така съм от бебенце и имам чувството, че цял живот така ще си проспя!
    Ако родителите ми не идваха да ме будят сутрин по 1 час .. аз нямаше да ходя на училище и то не, защото не искам, а просто защото наистина много трудно се будя! ....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си