.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Полиция!

  1. #1

    Полиция!

    Добър вечер!
    Искам да попитам някой човек, който си има понятие от това а не предполага или твърди: Колко години трябва да си навършил за да влезеш в полицията? Има ли някаква възрастова граница?
    Благодаря предварително!

  2. #2
    Не толкова лесно, колкото си мислиш.
    Трябва да завършиш средното си образование с успех над "4" (или по-висок, не съм сигурен), кандидатстваш в академията в Симеоново и ако те приемат започва обучението ти. С предимство се ползват спортистите, особено тези, които са завършили Спортно училище с някакъв вид боен спорт.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  3. #3
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от rns92
    Не толкова лесно, колкото си мислиш.
    Трябва да завършиш средното си образование с успех над "4" (или по-висок, не съм сигурен), кандидатстваш в академията в Симеоново и ако те приемат започва обучението ти. С предимство се ползват спортистите, особено тези, които са завършили Спортно училище с някакъв вид боен спорт.
    И аз съм на подобно мнение!

  4. #4
    Трябва да имаш 18 и да си физически здрав..След това кандидатстваш за мястото и после ако те приемат отиваш на физически и психически тестове ако ги преминеш влизаш в академията във Симеоново или Пазарджик .. в тази академия те обучават как да стреляш и т.н във академията трябва да стойш 6-7 месеца

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си