.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1

    Няколко проблема

    Добър ден,
    Имам няколко проблема :
    Линфия ми възел долу до врата е повишен. Ходих на доктор , каза ми да пия хапчета за гърло , пих , пих спадна (сега е доста по малък) , но не изчезва и като всеки на моята възраст (10-16) години започвам да се притеснявам да не е СПИН .
    Друг проблем имам със очите . Виждам черни точки , но виждам през тях сега във вторник ще ходя на лекар , но все пак ако някой знае може да пише .

  2. #2
    Голям фен Аватара на slynchicety98
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Ямбол ;}
    Мнения
    523
    Те и моите сливици постоянно са подути (т.е линфните възли) и аз виждам такива черни точки и мисля че саот самата светлина ... мисля че е нормално

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Правете разлика между сливици и лимфни възли!
    Авторе, наистина може да е вирус, но не е задължително да е HIV. Може да е Епщайн-Бар, може да е какво ли не без връзка с микробиологията.
    Котка да имаш случайно?

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си