.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: Гинеколог

  1. #1
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363

    Гинеколог

    Проблема е следния искам да отида на гинеколог но майка ми не дава да стане дума за това помогнете ми как да е убедя да идем поне за 1 преглед мисля че имам проблем.Какви са приблизително таксите.

  2. #2

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Sofiq
    Мнения
    2
    Ами просто и кажи че имаш проблем и че се притесняваш да не е нещо което може да създаде проблеми. Трябва да я убедиш че наистина имаш нужда от това
    П.С. УСПЕХ!!!

  3. #3
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    20 лв поне за частен преглед. Ако си с направление, плащаш потребителска такса 2.40, освен ако не си под 18 или студентка редовно.
    Опитай се да обясниш за какъв проблем иде реч.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  4. #4
    какъв е проблема ? Може да е права и да е безмисленно да ходите.

  5. #5
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Кажи и че мислиш, че поже би имаш някакво възпаление или нещо от този род. Измисли сама. Кажи й, че ще бъдеш по-спокойна след като го посетиш.

  6. #6
    Искам да попитам,цикълът ми е свършил днес,на другия ден правя секс и партньора ми е свършил вътре, след този случай 3 месеца цикълът не е силен,а е слаб,имали вариант да съм забременяла,при положение че 1-ят ден след като ми е свършил цикъла,знам че единственото ми решение е да си направя тест или да отида на лекар за да премахна всякакви съмнения,но ме е страх от отговора коѝто ще получа,защото ако съм бременна ще бъда самотна маѝка.Ще съм ви благодарна за отговор.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от mi6eto85
    Искам да попитам,цикълът ми е свършил днес,на другия ден правя секс и партньора ми е свършил вътре, след този случай 3 месеца цикълът не е силен,а е слаб,имали вариант да съм забременяла,при положение че 1-ят ден след като ми е свършил цикъла,знам че единственото ми решение е да си направя тест или да отида на лекар за да премахна всякакви съмнения,но ме е страх от отговора коѝто ще получа,защото ако съм бременна ще бъда самотна маѝка.Ще съм ви благодарна за отговор.
    Какво общо има това с темата?!
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  8. #8
    Аватара на tnp123
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    някъде, където няма земетресения
    Мнения
    213
    Очевидно за някои няма разлика между "отговор" и "нова тема"...

  9. #9
    Как така майка ти не ти дава то това е за твое добро Отиди при нея кажи,че искаш да си поговорите и след това и кажи,че за теб е важно да си направиш този преглед,защото искаш да следиш състоянието си би трябвало тя да те разбере !! А и няма нищо страшно от гинеколога все пак интимните части са много важни особено при жените .. И ако наистина смяташ,че имаш проблем отиди по-добре рано отколкото късно .. :P
    Успехчета !



    проблема на другото момиче/жена


    mi6eto85 написа:
    Искам да попитам,цикълът ми е свършил днес,на другия ден правя секс и партньора ми е свършил вътре, след този случай 3 месеца цикълът не е силен,а е слаб,имали вариант да съм забременяла,при положение че 1-ят ден след като ми е свършил цикъла,знам че единственото ми решение е да си направя тест или да отида на лекар за да премахна всякакви съмнения,но ме е страх от отговора коѝто ще получа,защото ако съм бременна ще бъда самотна маѝка.Ще съм ви благодарна за отговор.


    Ем ако е свършил вътре е много вероятно да си бременна,но не ми се вярва щом са се минали 3 месеца и нямаш коремче ..Задължително си направи тест или отиди на гинеколог.. Защото ако са се минали 3 месеца и откриеш,че си бременна шансовете ти за аборт са 1 на 100000
    И другия път да не забравиш да използваш хапчета или презерватив !!! Отиди при генеколод,за да прецени той..Щот после пак ще задаваш въпроси ..



  10. #10
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    С бяло течение.Така е някой от хората живеят още в миналия век (майка ми). Под 18 съм.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от spopi
    С бяло течение.Така е някой от хората живеят още в миналия век (майка ми). Под 18 съм.

    няма значение от това дали си под 18

  12. #12
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    ами отиди .....

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  13. #13
    Супер фен Аватара на spopi
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    1 363
    Аз ще искам жена!!
    Мъж ако е няма вляза

  14. #14
    Поговори с нея..
    кажи й, че искаш да
    се увериш, че нямаш
    проблеми и да се
    поуспокоиш..
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си