.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 24 от общо 24
  1. #1

    В мен ли е проблема или просто не мога да случа на хора ?

    Вече от няколко години живея и се издържам сам,имам собствено жилище, завърших си образованието, намерих си добре платена работа по професията, и до тук повечето от вас биха казали че всичко ми е наред и няма причини да се оплаквам но аз не го осещам така. По време на образованието ми имах "приятели" излизаше се по кафета, заведения и т.н. но изведнъж се оказа че щом вече няма курсови работи за правене и нужда от помагане няма нужда и от контакт с мен, преглътнах го казах маината им и продължих напред. Сега години по късно живота ми продължава да е празен без приятели без познати и без родители от скоро ( лека им пръст ), въпреки старанието ми немога да го запълня. Незнам дали ви се е случвало да сте сами по празниците е аз ще съм и на коледа и на нова година и на роженния си ден и на именния си ден. Вече си мисля че проблема не е в хората а е в мен......

    ще се радвам ако изкажете мнение по въпроса
    благодаря предварително.
    Всичко на този свят върви по двоики - ин и ян, добро и зло... Какво е удоволствието без болката?

  2. #2
    Хубаво е че се оправяш сам. Голяма част от индивидите в днешно време нямат тази сила на духа. Нямаш ли колеги, с които да завържеш приятелски контанти?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  3. #3
    ми..... като изключим факта че са с минимум 10 години по големи от мен маи не. Ако става да оправя на някои колата или компютара да но никои не се сеща еи така да се обади едно кафе да пием, а за други неща да не говорим. Пробвах и саитове за запознанства, чатове, феисбук само в позванете не съм пускал обява но мисля че това съвсем никои няма да го вземе на сериозно
    Всичко на този свят върви по двоики - ин и ян, добро и зло... Какво е удоволствието без болката?

  4. #4
    Ами обаждай им се ти, бъди по-открит и усмихнат. Какво пречи че са с минимум 10 години по-големи. Човек общува главно със средата си, първо съучениците, после колегите в университета, накрая в работата. Нямаш ли стари познати и приятели, с които да подновиш връзки?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #5
    Да и аз си мислех същото нещо, но когато ти овъртат и си намират извинения всеки път тогава какво ? Има и случаи да ми ги каня на кино те да ми отказват и после да се зблъскваме в киното. А за усмивката вече става все по трудно и по трудно да се усмихвам просто няма за какво . Относно колегите ми ..... те имат синове на моята възразт. Приятели от преди пробвах намерих се .... но е същото. Почвам да си мисля че може би ми трябва професионална помощ макар че немога да си го позволя.
    Всичко на този свят върви по двоики - ин и ян, добро и зло... Какво е удоволствието без болката?

  6. #6
    Понякога и аз се чувствам по този начин, така че те разбирам.
    Когато си намират извинения, си намираш нови познати. Явно тези не искат да комуникират с теб пълноценно.
    Съвет - инвестирай времето си в ограмотяване.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  7. #7
    ми освен още едно висше друго не ми остава (wonder)
    Всичко на този свят върви по двоики - ин и ян, добро и зло... Какво е удоволствието без болката?

  8. #8
    Голям фен Аватара на s0b1esk1
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Измерение София
    Мнения
    617
    с курви и бело много добре се карат празниците
    WE ARE NOT ANGELS!

  9. #9
    Повече от фен Аватара на autumn_eyes
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    321
    Остава ли ти време за хобита или спорт. Това е чудесен начин да завържеш запознанства.

  10. #10
    С спортовете съм моно скаран и не ме влекат, а за хобита... самоопределям се като много запален геимър но за добро или лошо единствения човек с които завързах траини контакти по темата е на ~600km от мен и с зор се виждаме за 2-3 дена в годината. Относно курвите, я кажете как се дават 400лв за една вечер за тез пари може една доста добра видое карта да се земе или безумно много алкохол зависи кои какво го влече.
    Всичко на този свят върви по двоики - ин и ян, добро и зло... Какво е удоволствието без болката?

  11. #11
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Добре де, освен игрите няма ли нещо друго?
    Книги, риболов, разходки сред природата/лагеруване/къмпинг ...
    Ама хайде да се съсредоточа върху игрите. Повечето игри имат собствени форуми, в които можеш да завържеш контакти с хора. Да не говорим, че срещите с играчи от дадена игра/клан/отбор са много разпространени и още по-лесно ще успееш да се сближиш с тях.
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  12. #12
    Ми за съжаление компютрите и книгита са единствените ми хобита от доста време, поради лошо стечение на обстоятелствата около мен нямах възможност за нищо различно. Последната година вече имам финансови възможности и свободно време но няма с кои, а и вече споделих как стоят отношенията с така наречените ми приятели към днешна дата.
    Он-лаин играта която играя за сажаление няма българкса обшност, наи-близките хора от гилдията ми са в Норвегия и Германия.
    Всичко на този свят върви по двоики - ин и ян, добро и зло... Какво е удоволствието без болката?

  13. #13
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Добре де. Има и други игри в нета с български сървъри. Нищо ли не ти е интересно?
    Освен това има форуми/сайтове за хора, които обичат да четат - Goodreads, например. Има български групи, дори имаше теми за организиране на срещи преди време.
    След като имаш повечко свободно време и възможности може да запишеш някой курс, в някой клуб или нещо друго, което се провежда в група.
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  14. #14
    АМИ БРАТЛЕ ИЛИ СИ МНОГО СМОТАН ИЛИ СИ МНОГО ХИТЪР И ТЪРСИШ НЯКОЯ КУКЛА ДА ТИ СЕ ВЪРЖЕ НА НОМЕРА И ДА ТЕ СЪЖАЛИ

  15. #15
    Знам, че съм още малко пале, за да давам съвети на по-големите, но ти препоръчвам няколко неща:
    1. Намерете приятел/приятелка, който да е готов на всичко за Вас и ти да сте готов на всичко за него.
    2. Общувайте, излизайте на по кафе или каквото Ви е приятно. Опознайте се и ще станете много близки.
    Само когато намерите истинското приятелство с някого. То само тогава ще откриете това което Ви липсва. Само тогава ще откриете това, което търсите в даден човек- Човещина, хуманност и... . Зависи от Вас. Това, което търсите само ще Ве намери някой ден. Като се опознаете и откриете едно съкровище (Приятелството) недостатъците няма да си личат. Само тогава ще се чувставате взаимно съвместими. Само тогава ще се чувствате като роднини... близки.
    Последно редактирано от StoichoRusinov : 12-29-2013 на 17:55

  16. #16
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    ^Бейбе, купи си една граматика, че работата е зле.

    Авторът да започне да спортува, майна.

  17. #17
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от StoichoRusinov Виж мнението
    Знам, че съм още малко пале, за да давам съвети на по-големите, но ти препоръчвам няколко неща:
    1. Намерете приятел/приятелка, който да е готов на всичко за Вас и ти да сте готов на всичко за него.
    2. Общувайте, излизайте на по кафе или каквото Ви е приятно. Опознайте се и ще станете много близки.
    Само когато намерите истинското приятелство с някого. То само тогава ще откриете това което Ви липсва. Само тогава ще откриете това, което търсите в даден човек- Човещина, хуманност и... . Зависи от Вас. Това, което търсите само ще Ве намери някой ден. Като се опознаете и откриете едно съкровище (Приятелството) недостатъците няма да си личат. Само тогава ще се чувставате взаимно съвместими. Само тогава ще се чувствате като роднини... близки.
    Да.
    "Какво да направя, за да си намеря приятели?"
    "Ми, намери си приятели."

  18. #18
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Предполагам, че си станал леко асоциален покрай онлайн игрите. Обаче това което казваш за киното е леко притеснително, определено има някаква причина да не си приятна компания за тези индивиди, замисли се къде може да е проблема. Все пак ние не те познаваме иначе лесно бих ти казал. Предполагам работата ти отново е свързана с компютри.

  19. #19
    Понякога непознати хора по лесно биха ти казали каде е проблема отколкото хората около теб, в това съм се обедил по трудния начин. За това че съм асоциален предполагам че е така но не мисля че е следствие то игрите а в следствие на няколко кризи сполетяли семеиството ми, с които не мисля да ви занимавам. Но си мисля че общуването в една игра, чат, форум би трябвало да е по лесно отколкото на живо и мобе би би трябвало да се завързват контакти малко по лесно. Поправете ме ако греша.
    Всичко на този свят върви по двоики - ин и ян, добро и зло... Какво е удоволствието без болката?

  20. #20
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    .
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  21. #21
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от deamonicus Виж мнението
    Понякога непознати хора по лесно биха ти казали каде е проблема отколкото хората около теб, в това съм се обедил по трудния начин. За това че съм асоциален предполагам че е така но не мисля че е следствие то игрите а в следствие на няколко кризи сполетяли семеиството ми, с които не мисля да ви занимавам. Но си мисля че общуването в една игра, чат, форум би трябвало да е по лесно отколкото на живо и мобе би би трябвало да се завързват контакти малко по лесно. Поправете ме ако греша.
    Просто играта ти създава една виртуална реалност, в даден момент ти завързваш приятелства в нея и живота ти се прехвърля до някъде в нея. Много ярък пример за такива социални общности са ММО игрите. В твоя случай обаче, тъй като ние няма как да помогнем реално без да те познаваме със съвет, то според мен би било добре да посетиш психолог и да поговориш с него.

  22. #22
    Голям фен Аватара на Mladenoff
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    677
    Ем, бате, то не може цял живот да висиш пред компютъра и накрая да се чудиш що си асоциален. Не го приемай навътре, ама всички около мен, които имат такива хобита, са пълни ботове от към социален живот.

    Почни да спортуваш, покрай спорта ще намериш готини хора. Посещавай седмични сбирки в твоя град на някоя автомобилна марка, там са тесен кръг хора с еднакви интереси и се намират читави приятели. Дори и андроид форума правят седмични сбирки по ресторанти и си бичат айляка.

    На теб,дет се вика, половината ти живот е свършил, пък търсиш помощ в пъпчив форум. Аз с хората, дето съм бил в 1-ви клас, още поддържам контакти и като им звънна за кафенце, още на следващия ден излизаме. Не знам, ти да не си бил на домашно обучение, та от от начално и основно училище, гимназия и университет, да не си намерил подходяща компания.

  23. #23
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Тъй като човекът като същество му е вродено да е сред стада, нормално е да чувстваш липса. Приоритетите са ти бачкане, яко бачкане, и яко бачкане. Нямаш избор освен ако не ти се усмихне късметът като травестит-компаньонка.
    Казваш самотно ти е - вземи си животинка, ако харесваш. Всъщност е от голямо значение, но наистина не е хубаво да живееш постоянно сам. За приятелското обкръжение изобщо не плащай и стотинка внимание, аз лично предпочитам да нямам приятели, отколкото работа, но ако имаш време, ходи разпускай в някоя дискотека или разнообразявай вечерите самота. Не е трудно, трябва само да си отворен за новости, но не приемай и състоянието си за нещо грешно, кофти етап или етц.

  24. #24
    Мега фен Аватара на DimovB
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    3 413
    По-малко цъкай на компа, повече социализирай на живо и всичко ще е ок. Ако ще те успокои, и аз нямам много приятели и си карам празниците само с приятелката. В крайна сметка по-добре с 1 човек, отколкото с няколко, които едвам може да ги навиеш 2 пъти в годината да се видите.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си