.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Как се влиза в ЦРУ ?

    Мамка му винаги съм се чудел как се влиза в ЦРУ ? като е толкова секретно как въобще набират агенти и т.н. като никъде няма информация за кандидатсване изпити или нещо от тоя сорт ... идеи ? за неразбралите въпроса ми беше как се кандидатства за ЦРУ ?

    Темата не е ебавка

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    кой па ти е казъл че за всяка работа на този свят се кандидатства?

  3. #3
    а какво се прави седиш у дома пред ТВ то и те избират ли ?

  4. #4
    Аватара на Macallan
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Пловдив
    Мнения
    596
    Е сигурно не се става агент току така - като във всяка професия връзки
    To my assitant who’s always hassle’n me and to the ones talk’in sh@# with their backs to me, and to my ex-girlfriend who didn't care about me. To my ex-teachers who never believed in me, to the people who always want something for free:
    I DON'T GIVE A FUCK !!!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Macallan
    Е сигурно не се става агент току така - като във всяка професия връзки

    Едвали всички агенти на ЦРУ са влезнали с връски ... все пак това не е бг

  6. #6
    Повечето от агентите на CIA, са или специално обучени за това. Едва ли не това им е висшето или са от други звена като FBI, SS, US Marshalls и т.н...

    Lupus in fabula

    http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php - Онлайн кирилизатор!

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от GregoryHouse
    Повечето от агентите на CIA, са или специално обучени за това. Едва ли не това им е висшето или са от други звена като ', SS, US Marshalls и т.н...
    Ами да те са специално обучени за това но нали хора се обучават откъде ги набират ми беше въпроса ... взимат ги обучват ги ама откъде ги взимат както ти каза може да е от други звена там секретни и т.н.

  8. #8
    Както всяка една работа си има публикувана обява, като всички кандидати се проучват доста обстойно особенно тези които преминат задължителните изпити...

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr
    Както всяка една работа си има публикувана обява, като всички кандидати се проучват доста обстойно особенно тези които преминат задължителните изпити...

    можели да ми кажеш къде е тази публикувана обявя

  10. #10
    Повече от фен Аватара на LitTleJ
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    373
    Обаче никой от отговарящите в тая тема не влага и капчица мисъл... Аз лично предполагам че се започва от полицай понеже самата работа е свързана с това... Може би ги избират от там... Може и да бъркам но според мен това е логичното обяснение.

  11. #11
    ЦРУ дава $86 бона за агенти с български...
    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=232307

    Значи не е съвсем невъзможно, но все пак е изключително и те изследват до 9-то коляно...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от SchoolSucks
    ЦРУ дава $86 бона за агенти с български...
    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=232307

    Значи не е съвсем невъзможно, но все пак е изключително и те изследват до 9-то коляно...
    не съм криминално проявен те добре търсят агенти ама къде се кандидатства

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от areaa51
    Цитирай Първоначално написано от SchoolSucks
    ЦРУ дава $86 бона за агенти с български...
    http://paper.standartnews.com/bg/art...article=232307

    Значи не е съвсем невъзможно, но все пак е изключително и те изследват до 9-то коляно...
    не съм криминално проявен те добре търсят агенти ама къде се кандидатства
    В Американското посолство. Там попитай за формуляр, в който да попълниш данните си. Досущ като да кандидатстваш за работа в Макдоналдс.

  14. #14
    в статията която си дал пише, че трябва да имам зелена карта(която аз нямам ) и да съм учил журналистика което аз нямам ....

  15. #15
    Кандидатства се за да се влезе в ЦРУ,но мисля ,че за теб вече е късно.Трябва да кандидатстваш в ЦРУ и трябва 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си Американски гражданин,трябва да занеш поне 5 езика от които Арабски,Китаиски,Английски естествено,Руски и нещо друго.Трябва да преминеш през специално обучение,но почти всеки път ще ти искат някакъв предишен стаж,ще трябва да си бил в армията да кажем или нещо такова.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от FashioN
    Кандидатства се за да се влезе в ЦРУ,но мисля ,че за теб вече е късно.Трябва да кандидатстваш в ЦРУ и трябва 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си Американски гражданин,трябва да занеш поне 5 езика от които Арабски,Китаиски,Английски естествено,Руски и нещо друго.Трябва да преминеш през специално обучение,но почти всеки път ще ти искат някакъв предишен стаж,ще трябва да си бил в армията да кажем или нещо такова.
    късно едвали на 18 години съм ,но много е занимавката сигурно ще влезна в армията

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от FashioN Виж мнението
    Кандидатства се за да се влезе в ЦРУ,но мисля ,че за теб вече е късно.Трябва да кандидатстваш в ЦРУ и трябва 100% ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да си Американски гражданин,трябва да занеш поне 5 езика от които Арабски,Китаиски,Английски естествено,Руски и нещо друго.Трябва да преминеш през специално обучение,но почти всеки път ще ти искат някакъв предишен стаж,ще трябва да си бил в армията да кажем или нещо такова.
    Влязох в този шибан акаунт само за да ти кажа, че това е може би най-малоумното изказване някога, какво говориш като не разбираш ?!

  18. #18
    Мега фен Аватара на Баща Ти
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    3 251
    https://www.cia.gov/careers/opportunities/cia-jobs

    Вие си мислите, че там всички са шпиони ли?

  19. #19
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Там са само илюминанти.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Там са само илюминанти.
    Оф. Цялата америка са илюминати. Бах ва и конспирацията

  21. #21
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Vladislav Hellsing Виж мнението
    Оф. Цялата америка са илюминати. Бах ва и конспирацията
    Подозирах го!

  22. #22
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Цитирай Първоначално написано от doomkillerr Виж мнението
    Както всяка една работа си има публикувана обява, като всички кандидати се проучват доста обстойно особенно тези които преминат задължителните изпити...
    +1

  23. #23
    през задния вход

  24. #24
    Заключете темата понеже само бисери се ръсят.

  25. #25
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Macallan Виж мнението
    Е сигурно не се става агент току така - като във всяка професия връзки
    Имат и агенти които първо са били в армията и са ги забелязали по някакъв начин и тайно ги запитва дали са съгласни да бачкат за агенцията. В повечето случай те са хората които те намират, а не ти тях. Тоест забелязват те и те канят. Само трябва да разбереш, как да им привлечеш вниманието.

    + За да си подходящ обект (агент). Най подходящия агент е млад без семейство. Или със за да могат да го контролират, чрез най важнато за него :Д

    Има и учени които бачкат за ЦРУ ае зависи какъв искаш да си шпионин, учен, лекар ли не знам
    Последно редактирано от SHPAIdURmeN : 12-30-2013 на 00:40
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си