.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Как да ме хареса?

    Здравейте,аз харесвам едно момче от моя клас.Говорим си доста често сякаш сме като брат и сестра.Един ден пратих една моя приятелка да го пита дали ме харесва той й казал нещо мръсно айде да се маха от мен.ПИТАХ го по скайпа и той ми каза,че й го е казал само за да я махне но не ме харесва! ПОМОГНЕТЕ МИ КАК ДА ГО НАКАРАМ ДА МЕ ХАРЕСААА?

  2. #2
    Мега фен Аватара на MegiBoOm
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Света На Мечтите
    Мнения
    4 031
    няма начин да го направиш....не го ли изпитва истински насила няма да стане! По-добре си останете "брат и сестра" защото ще видиш че по натам той ще ти стане един верен приятел, въпреки отначало да е трудно и да знаеш че неможеш да го имаш...!

  3. #3
    Не можеш да накараш някой да те хареса ако той не го иска . Бъди до него като най-добра приятелка и ще видишш че вашето приятелство ще бъде ценно. Но недей да му се буташ или постоянно да караш някоя да го пита "харесваш ли я ?"

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от xdanitox
    Не можеш да накараш някой да те хареса ако той не го иска . Бъди до него като най-добра приятелка и ще видишш че вашето приятелство ще бъде ценно. Но недей да му се буташ или постоянно да караш някоя да го пита "харесваш ли я ?"
    +1
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  5. #5
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    съблечи се

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  6. #6
    Не можеш да го накараш да те харесва насила..
    Все едно да те накарам да ядеш,след като вече си вечеряла.. : ) Налудничево е..Ти например можеш ли да принудиш майка ти да харесва някои ром.. xD


    Lips that felt just like the inside of a rose

    So,how come when I reach out my finger

    It feels like more than distance between us!♥

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си