.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    Как да го изненадам ?

    Хора имам един проблем за разрешаване..

    Значи преди около 1 седмица със гаджето ми се разхождахме във парка и изведнъж той ми хвана ръката и се обърна към мен..Аз се обърнах и той ме гледаше едно такова невинно и аз започнах да се смея .. Та тогава той ми зададе един въпрос : Искаш ли да се изненадаме взаймно ?
    И аз викам ем добре кажи как ... И той вика имаме 2 седмици време да измислим изненада за другия .. И аз се съгласих,защото точно такива неща подържат една връзка .. И сега обаче нз какво да измисля,а остава една седмица..Той естествено се дърпа и не иска да ми каже с какво ще ме изненада и такам..
    Ние вече ходим от година и половина аз съм на 17 той на 19 и миналата година той дойде да ме вземе от нас нали там нещо е говорил с родителите ми да ме пуснат ... та ме взе от нас и ме качи в колата му и отидохме чак до Белоградчишките скали там той беше уговорил един барман да ми донесе едно голямо мече докато ядем в заведение..
    Тааа помогнете ми как да го изненадам ?!?

  2. #2
    Да ви имам връзката на вас. Толкова време сте заедно, а не знаеш какво харесва гаджето ти. Трябва да е от сърце изненадата, а не да чакаш идеи на готово.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  3. #3
    ми знам обаче вече година и половина и аз нз какви идеи ;x изчерпах се .. То не бяха партита,то не бяха подаръци или специално изработени неща .. искам да е нещо различно нещо което до сега не съм му подарявала и нещо с което да му покажа колко мнг го обичам ама просто ....

  4. #4
    Напиши на някоя нива обичам те ама с мноо големи букви да се вижда само от високо наеми някой самолет качете се и го накарай да погледне надолу сигурно ще е яко ама трудно изпълнимо

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kirokiro
    Напиши на някоя нива обичам те ама с мноо големи букви да се вижда само от високо наеми някой самолет качете се и го накарай да погледне надолу сигурно ще е яко ама трудно изпълнимо

    добра идеа обаче е наистина трудно изпълнимо.. Оф вече нз кво да направя .. Мислех да организирам екскурзия до Гърция обаче наще не ме пускат ;d

  6. #6
    Ехее ти си на 17 а вече екскурзии организираш баси изненадите дето правите вие сте се събрали някви романтици сигурно :P офф много филми съм гледал там за някви романтики и ще ти дам един пример на мен ми е смешен ама аз най-голямата изненади не прая. Значи ситуацията е следната женката казва на мъжа в 4 часа ще те чакам в парка на 5-тата пейка оня отива ся и гледа няма никой оглежда се гледа гледа и забелязва няква пътечка ли кво беше от рози и през 10-15 метра разни романтични бележки накрая на пътеката седи женката на някое яко романтично място и почват там да си гукат

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от kirokiro
    Ехее ти си на 17 а вече екскурзии организираш баси изненадите дето правите вие сте се събрали някви романтици сигурно :P офф много филми съм гледал там за някви романтики и ще ти дам един пример на мен ми е смешен ама аз най-голямата изненади не прая. Значи ситуацията е следната женката казва на мъжа в 4 часа ще те чакам в парка на 5-тата пейка оня отива ся и гледа няма никой оглежда се гледа гледа и забелязва няква пътечка ли кво беше от рози и през 10-15 метра разни романтични бележки накрая на пътеката седи женката на някое яко романтично място и почват там да си гукат

    Охо това е мнг яко .. Сиг трябва да взема 150 рози та да ми стигнат за пътечка ще го измисля аз ..
    Дам правим си екскурзии нали той си има собствена кола обаче наще му имат страшно мнг доверие и ме пускат ама не чак извън Бг ;d

  8. #8
    Дай му да те прасне в дупето.
    Ще е щастлив, бъди сигурна.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от rns92
    Дай му да те прасне в дупето.
    Ще е щастлив, бъди сигурна.

    Споко той не е такъв като тебе :P

  10. #10
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    Ако знаеш английски - http://www.scribd.com/doc/22755/101-Romantic-Ideas

    Тук има доста идей :P
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  11. #11
    Ании нямаш си и идея колко мнг ми помогна ! избрах си много щура изненада

  12. #12
    Голям фен Аватара на Aniiiii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Лондон
    Мнения
    582
    Цитирай Първоначално написано от Desire93
    Ании нямаш си и идея колко мнг ми помогна ! избрах си много щура изненада
    Радвам се че помогнах
    ♥ There are 365 suns - one for each day .. ♥

  13. #13
    Е няма ли да кажеш поне коя идея си избрала ?

  14. #14
    Ох дълго е за писане...голяма идея голямо нещо ако се получи и той се изненада ще ви пиша другата седмица..

  15. #15
    Тоя английски хич не ми вари по добре някой да направи превод на идеите и да си направи едно малко сайтче ще му проварви сайта 99% съм сигурен

  16. #16
    Намери няколко яки момчета да го хванат, да му извият ръцете зад гърба, и докато той реве да го пуснат, се приближава трети с нож в ръка и го доближава до гърлото му. Тъкмо преди да замахне... И се появяваш ти и крещиш "ИЗНЕНАДА!".

    Ще бъде изненадан, обещавам.
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от OldSchoolRebel
    Намери няколко яки момчета да го хванат, да му извият ръцете зад гърба, и докато той реве да го пуснат, се приближава трети с нож в ръка и го доближава до гърлото му. Тъкмо преди да замахне... И се появяваш ти и крещиш "ИЗНЕНАДА!".

    Ще бъде изненадан, обещавам.
    Аз пък ти обещавам,че всички те мислят за олигофрен

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Desire93

    Аз пък ти обещавам,че всички те мислят за олигофрен
    Не можеш да ОБЕЩАЕШ подобно нещо, можеш да го "увериш". А иначе, не аз съм този който след незнам-колко-време не знае как да си изненада дружката, иес?

    Но по принцип идеята да му направиш уебсайт не е лоша. Публикувай снимките в които си мие зъбите, или повръща над казанчето. Бързо ще стане популярен.
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  19. #19
    Е ти сам се увери Вече ми помогнаха по въпроса .. ти за какво продължаваш да пишеш..да трупаш коментари ли или да привлечеш малко внимание към теб ?!? Както и да е .. по умният ще замълчи първи

  20. #20
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    АМИ С КАКВО ДА ГО ИЗНЕНАДАШ , ВАЩЕ ДА ВИ ЗАКЛЮЧАТ ВЪВ ВИЛА ЗА 2 ДЕНА САМО ФРЕНСКА И МАЛКО ОТЗАДЕ И ЩЕ ВИДИШ НЯМА ДА ТЕ ЗАРЕЖЕ НИКОГА СЛЕД ТАЗИ ИЗНЕНАДА

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  21. #21
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    :P ПРОБВАЙ ЩЕ СИ МИ БЛАГОДАРНА

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си