.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    СОЛАРИУМ без резултат?

    хора бях за 1 пат на солариум преди малко но няма никакъв ефект бях 10 мин вътре но само малко почервенях хич не си личи жената каза след 2 дена да отида пак

  2. #2
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761

    Re: СОЛАРИУМ без резултат?

    Много зависи какъв е бил солариума.Аз ходих на един 2 месеца и нямаше никаква разлика,след това отидох на друго мястои на 2 път вече се виждаше разлика.
    Ти на какъв си била,защото като цяло вертикалните солариуми са по - силни ?
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  3. #3
    Нормално е след първият път още да няма разлика.И не е трябвало да се пускаш на 10минути след като не си ходила досега.Почвай с 5-6 и постепенно увеличавай.
    Понякога поставяш стени около себе си
    не за да отблъснеш хората,
    а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие.

  4. #4
    не не беше вертикален а и седях 10 минути щото жената каза че така щяло да бъде по-добре като за 1 пат

  5. #5
    Супер фен Аватара на j_adore2
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 761
    Този явно е доста слаб като този,за който казах че не е имало никакъв резултат.И 30 мин съм стояла и пак нищо,така че ако още 2-3 пъти няма резултат сменяй солариума,а не си давай парите на вятъра
    Научих, че за секунда можеш да
    извършиш нещо, за което ще те боли цял живот.
    Научих, че зрелостта много повече зависи
    от това какъв опит си придобил и какво си научил от него
    и много по - малко от това колко рожденни дни си празнувал.

  6. #6
    ок мерси много :*:*:*:*:*:*:*

  7. #7

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    st.zagora
    Мнения
    19
    Няма как още след първия път да има ефект ...а и зависи от кожата. Аз не съм мн бяла , а за да постигна желания тен трябваше да направя 10 посещения
    ako iskash da si gotin,ne budi moderen,a razlichen

  8. #8

    Re: СОЛАРИУМ без резултат?

    Цитирай Първоначално написано от idiotismm
    хора бях за 1 пат на солариум преди малко но няма никакъв ефект бях 10 мин вътре но само малко почервенях хич не си личи жената каза след 2 дена да отида пак
    Еее ти искаш от първото ходене и да почерняваш ли ?? Трябваше да ходя 10 пъти по 20 мин. за да постигна резултата, който се вижда на снимката. Ходя на обикновен, защото преди когато ходих на Турбо, не установих разлика от обикновенния и турбото. Иначе кожата ми е светла, но не от най-светлите. Иначе когато ходиш редовно първо кожата ти става червена (както след слънце) и после почерняваш. Ааа забравих да кажа, че ходя на обикновен, но с Аромо-терапия смислъл докато се печеш едно, че си слушаш музика и на няколко минути ти пруска някакъв лосион, предполагам, че е от тези за солариум.
    Това е едно пътуване в звука на скоростта !!!

    http://www.vbox7.com/play:fc89111c


  9. #9
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Още от първия път на хоризонтален солариум (бях за 5минути), почернях, така че да има видима разлика. Без червенина, без нищо.

  10. #10
    Не съм ходила на солариум, но знам, че е много вреден за кожата (може да се получи рак на кожата [така съм чувала] ). Постепенно увеличавай степента
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си