- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Helpp me please .. ; (
Здравейте, аз съм на 14 год. и от тази год съм в ново даскк (кандидатствах след 7 кл) тта такам .. още в началото си харесах едно момче, мисля че и той мен защото постоянно се гледахме и се усмихвахме .. но след известно време започнахме и да си говорим .. и продължаваме да се гледаме и да се усмихваме в часовете .. доскоро усещах че изпитва нещо към мен, но тези дни той започна да се закача с едно друго момиче, но продължава да ме гледа в часовете и да ми се усмихва .. дали го прави за да ме кара да ревнувам, защото много пъти съм говорила с моя фр за момчета които ме хар, а той е бил наблизо? Много съм объркана и се надявам да ми дадете хубави съветчета, благодаря Ви предварително!![]()
![]()
Зависи много от самото момче..но има голяма вероятност да го прави нарочно, затова направи се , че ревнуваш и му покажи чувствата си![]()
Кажи му, че ще му пуснеш ако поиска и ще си станете гаджита
Първоначално написано от Arterranes
Говори с него.
Да, мислила съм да говоря с него, но ме е страх че може да не изпитва нищо към мен и да ми се присмее .. но се замислих преди малко и се сетих че вчера си говорих с моята фр и и разказвах за едно момче което ми предложи, но не знам дали да му приема .. и той беше на чина до нас така че е чул разговора .. и може би се опитва да ме накара да ревнувам .. не знамм![]()
![]()
Еми ние няма от къде да знаем. Разбери.
Ако ти се присмее,ти пък кажи,че си се шегувала.
ПП:Аз не бих се занимавала с момче от класа ми,защото като не се получи ще е кофти.
Да и аз това си помислих .. не знам какво да правя вече .. ще тръгна с онова момче поне съм сигурна за неговите чувства .. нзз![]()
![]()
Да може нарочно да го прави.
THE BEST FEELING IN THE WORLD IS WHEN THE PERSON YOU LIKE ,LIKES YOU BACK <3
Първоначално написано от xGothicGirlx
Чуваш ли се?Ще тръгнеш с друг,само защото еди-кой си не те иска?Не се излагай.Винаги бъди с този,когото искаш.Ако нещата не се получат,по-добре да си сама,отколкото с човек,към когото не изпитваш нищо.
ами не че не изпитвам нищо .. просто не е като момчето кето 1во харесах ..![]()
Кажи му какво чувстваш! Знам, трудно е, но замисли се какво ще е, ако не му кажеш. Ще се чудиш дали те харесва, какво е щяло да бъде, ако му беше казала и т.н. Не мисли - ДЕЙСТВАЙ ! Колкото по-скоро му го кажеш ще е в твой плюс. Не се страхувай! Oт опит глава не боли,но ако не опиташ можеш да загубиш многоGood Luck!
Благодаря ти много![]()
Мъже ...
Нищо няма да стане.. < кратко и ясно..
(поне така предполагам..)
![]()
Бъди дявол, за да не те пратят ПО ДЯВОЛИТЕ..
Определено не трябва да тръгваш с другото момче!!! Това ще бъде грешка. Има малка вероятност въпросният да спре да те гледа и да ти се усмихва...(ако щеш вярвай, но не всички момчета са готови да се борят)
По-добре излезте някой път с приятели и виж той как ще се държи около теб... Може и да стане нещо. Действай!
+1Първоначално написано от sasha_90
![]()
Който се смее над белега,не познава какво е рана!Уилям Шекспир