.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Моля помощ

    Tака един ден се обадих на една фр и я поканих на разхидка на кенана ако може и аз ако мига тя се съгласи, но мен не ме пуснаха защото се уговорихме доста късно и докато идем щеше да се стъмни. Аз и се обадих и и казах че не мога.На другата сутрин тя си промени държанието към мен.Започна да се заяжда и да се прави че аз не съсществувам. Днес тя се държа много гадно с мен. Има едно момиче което много не го харсваме и моята бфф беше болна.Аз си говорех цял ден с това момиче и тя сега писала на скаипа че сам двулицница и предатека.Ама според мен това няма смисъл. Моля ви кажете как да се сдобрим! А да тя и миналата година се държеше по същия начин и аз направо като и се разкрещях и тя почна: ко са праиш ся на голямата работа и пак така се скарахме.Лято като и пиша по скаип тя пиши че е майка и повече не ми отговаря започнахме добре тази учебна година,но пак се скараме и според мен е без смислено да се сърди за това.Но все пак кажете как да се сдобрим и повече да не се караме.

    Сори за правописните грешки!

  2. #2
    anonymous546178
    Guest
    Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!

  3. #3
    Така по-добре ли е?

  4. #4
    почти нищо не разбрах..

  5. #5
    Еми с една фр искахме да идем на Кенана ама мене не пуснаха и тя почна да се държи лошо с мен.

  6. #6
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Цитирай Първоначално написано от muscle
    Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!
    И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа?
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  7. #7
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Цитирай Първоначално написано от elito0o0o0
    Цитирай Първоначално написано от muscle
    Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!
    И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа?
    Ако става дума и още правописни грешки има, които явно не си забелязала, но е очевидно, че е написано така нарочно
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  8. #8
    Мега фен Аватара на elito0o0o0
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Galapagar
    Мнения
    6 563
    Цитирай Първоначално написано от ameli
    Цитирай Първоначално написано от elito0o0o0
    Цитирай Първоначално написано от muscle
    Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!
    И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа?
    Ако става дума и още правописни грешки има, които явно не си забелязала, но е очевидно, че е написано така нарочно
    Ами според мен трябваше да го напише грамотно, нали дава акъл и прави забележки...
    Life's like a dick. It gets hard for no reason. :\

  9. #9
    Mоля ви за помощ , а не да поправяте правописните грешки на хората.

  10. #10
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959
    Какво изобщо се занимаваш с нея? Очевидно е някаква лигла, която не знае какво иска и се прави на важна. Държи се тъпо с теб без причина - защо тогава искаш да се сдобрявате? Зарежи я
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  11. #11
    Браво GossipGirl89 mn правилно казано Според мен тя не ти е истинска приятелка за да се държи така с теб ние с моите приятелки не се караме за такива глупости че някоя не могла да дойде то ако беше такка досега никой вече нямаше да има приятели/

  12. #12
    във вторник ще я игнолирам и ще видя пак как ще се държи

  13. #13
    Яна,немоа да повярвам че ти се е разсърдила за това- ок може би и на мен кат ми кажат "Немога да дойда" казвам "оффф" ама чак пък да се разсърдя.Колко пъти сте се карали вие

    if you build a bridge to nowhere that nowhere becomes somewhere.

  14. #14
    anonymous546178
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от elito0o0o0
    Цитирай Първоначално написано от muscle
    Изреченията задължително з апочват с главна бугва и завършват с препинателен знак... някой съдържът и друг вид пунктуация, ОБАЧЕ при теб такава няма!
    И това кой го казва? А, да, ти го казваш. А ти защо не се видиш какво написа?
    Ами, да...
    Не знам как се пише "започват" , "буква", и "съдържат".. Гений си човече!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си