.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Искам да отслабнаа

    Здравейте хора....
    Аз съм момиче на 12 години и си мисля, че съм дебела. Теглото ми е колкото на другите, но те са по-високи и аз изглеждам по-дебела...
    Ще може ли някой да ми помогне, като ми каже някакви упражнения или поне какво трябва да спря да ям... кога да ям.. и по колко...?!? Ще помоля да ми кажете по възможност бърз начин за отслабване..
    k0Lko0 mn0g0 LiigLiii

  2. #2
    Гледай сега, точно на 12 години, имаш още да растеш на височина, първо, второ, тялото ти не е спряло още да се развива. Също така, дори да си с по-бавен метаболизъм, както вероятно е в ситуацията, тези килограми няма как да ги свалиш напълно. Трябва да ти е напълно оформено тялото преди да можеш да го променяш, и дори тогава ще трябва да минат години тренировки с часове на фитнес уредите, за да изглеждаш като момичетата, водещи часовете по аеробика, ако това желаеш.

    По-скоро се концентрирай на другите неща. По-пухкавичка ще рече по-големи гърди, а момчетата си падат по това, и т.н.
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  3. #3
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    На 12 години диети- не.
    Опитай със спорт.
    Полезно е за здравето и ще ти се оформи тялото.
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  4. #4
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    но ти си само на 12 къде е още твоята

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  5. #5
    И аз имах подобен проблем като бях на 12. Ако питаш мен най-доброто решение е да се запишеш на баскетбол. Този спорт много ми помогна . Така ще пораснеш на височина и килограмите ще се разпределят . Успех !

  6. #6
    Абе кажете и, че ако започне диети от 12 годишна няма да и пораснат цици. Ще се упали момичето и ще потърси друг начин

  7. #7
    Спорт , спорт и отново спорт...
    С една дума спорта му е майката.

  8. #8
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314
    спрете да се комплексирате бе хора ...

  9. #9
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    O.o мале, та ти си на 12.. стига си се тревожила за такива неща..
    само не почвай да спазваш разни диети на твойта възраст ;д .. спортувай и тва е

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си