.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    1

    Гаджето ми си има "Най-добра приятелка" :X

    Здравей Др. Тийн, от скоро си имам ново гадже и разбира се както е съвсем норнално сега се опознаваме със времето, но разбрах, че той си има приятелка, позната която му е толкова близка ,че със нея обсъжда какво се случва между нас, какво съм казала или направикла в конкретен случай,което мен чесно казано ме дразни .. но най-вече ме подразни факта, че случайно се натъкнах на неизтрита от него, по невнимание, хронология в Skype, в която прочетох, че те "уж на шега" си пишат и за сексуални взаимотношения и като цяло личеше, че отношенията им са много близки.след това той апочна да ми казва, че това е било на шега и така нататък, но при тези близки отношения, това което те наричат "бъзик", при дадени обстоятелства може съвсем спокойно да стане и реалност.според мен такова положение е по-лошо дори и от изневярата.Защото при изневяра мога да кажа "Сприрай, да общуваш с нея, или ще ме загубиш!", докато в този случай моите забележки изглеждат неумесни или едва ли не излиза, че го ревнувам дори и от въздуха, "та тя му е само приятелка".Незнам как да постъпя, но много се дразня.Той усеща, че нещо ме мъчи.Опитах се само да му намекна че се дразня, защото както ви споменах изглеждам прекалено ревнива в неговите очи.Кажи ми къде греша и как да постъпя?
    П.С. Извинявам се за дългите обяснения.Благодаря предварително.
    ``Никой не умира девствен, просто живота преебава всички, а ако той те пропусне, аз - Не!!!``

  2. #2
    И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от rns92
    И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?
    +1
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  4. #4
    еми мацко
    кво да ти кажа... приятелят ти спи с най добрата си приятелка
    може да са си стара тръпка

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от rns92
    И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?
    +1

  6. #6
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    направете тройка така всички ще са доволни ...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  7. #7
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    - Не само в неговите очи,но и в
    моите очи изглеждаш доста ревнива..
    Каза,че сте от скоро - т.е. нея я е имало
    преди тебе и ще си остане,когато ти си
    решиш да тръгнеш..Т.е. нейното приятелство
    ще остане - не знам дали разбра какво искам
    да ти кажа..

    - Също така - Постави се на неговото
    място..Ти как би се почувствала тогава ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от DREAM95
    направете тройка така всички ще са доволни ...
    За кой път го даваш тоя съвет, пич?
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от OldSchoolRebel
    Цитирай Първоначално написано от DREAM95
    направете тройка така всички ще са доволни ...
    За кой път го даваш тоя съвет, пич?
    Всъщност, на скоро бях написал такова мнение в една друга тема. От там го е взел.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от rns92
    Цитирай Първоначално написано от OldSchoolRebel
    Цитирай Първоначално написано от DREAM95
    направете тройка така всички ще са доволни ...
    За кой път го даваш тоя съвет, пич?
    Всъщност, на скоро бях написал такова мнение в една друга тема. От там го е взел.
    Моя грешка, пич.
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  11. #11
    Повече от фен Аватара на DeinStern
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    City_Of_HaPpIness
    Мнения
    395
    Няма нищо странно във факта, че има приятелка. Даже е много хубаво. Според мен ти си тази, която прекалява с ревността. Успокой се малко, при положение че така или иначе нищо не можеш да промениш, не притискай приятеля си. Защото както казаха преди мен, тя винааги ще остане с него, докато това не може да се каже за вашата връзка.
    Или приемаш отношенията им, или си търсиш друг ...
    In the eye oft the storm but I ain't scared
    Cause after the storm There'll be calm somewhere


    old nick: lori

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от rns92
    И сега кво? Момчето да заебе приятел, щото на теб не ти харесва, така ли? Ако продължиш с тези глупости, връзката ви няма да е много дълга, запомни го. Каза, че от скоро сте заедно, което означава, че и преди теб се е познавал с момичето, а не се е случило нищо. Ами ако той ти кажа, че ревнува от твоите приятели и не иска да се срещаш с тях?


    Lips that felt just like the inside of a rose

    So,how come when I reach out my finger

    It feels like more than distance between us!♥

  13. #13
    Повече от фен Аватара на kotetyyyy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    348
    В това че той споделя, ти какво си казала и какво сте правили, няма нищо странно. Нима ти не споделяш с твоите приятелки. Но ако съм разбрала (защото май не разбрах) те са си писали станни неща ( незнам как да се изразя, извинявай) и после да ти каже, че е шега лично и на мен ми звучи странно и бих се почувствала гадно. Ако това продължи и стане по-лошо поговори с него. Но започни делекатно, спокойно и да разясните проблема.
    Любовта е чувство заради което живея, но приятелите са тези заради които бих дала живота си!
    Damon Salvatore (h)(h)(h)
    Dean and Sam Winchester (h)(h)(h)

  14. #14
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Тя му е най-добрата приятелка? Тогава кво се цупиш.. Представи си, че ти си на неговото място. Имаш си най-добър приятел, после си хващаш гадже, и гаджето ти те кара да заебеш най-добрия си приятел, защото на него така му е по-удобно. Я се стегни бе
    А за skype, кво има да му мислиш - има приятели, които се шегуват така помежду си, дори познавам такива, а те никога не биха тръгнали.
    Човек дай му малко свободно време...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си