.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 63 от общо 63
  1. #51
    Гледането на куче е голяма отговорност, и са прави да ви отказват ,тъй като са наясно ,че те ще трябва да го гледат след като му се наситите .

  2. #52
    ..................
    Guest
    и аз имам проблем но по сериозен Проблема е че вече имам зайче и сега искам куче нямам си и на представа как да убедя родителите си

  3. #53
    Баба и дядо Аз така си взех моето . Ревах няколко дена на дядо ми , че искам куче и той милия се примири , даде ми пари и отидохме до зоомагазина да си купя куче Всичко стана без да казвам на никой . Същата вечер спах при баба и дядо , а на следващия ден отивам у нас и мама като отвори вратата аз едно миличко казах :
    -Мамо , имам си кученце
    Тя жената няма как да не се примири , като парите вече са дадени макар, че още с влизането се изака на плочките
    Кученцето вече си го имам от 2 години и половина и в нашето семейство то е на първо място

  4. #54
    jasmin01
    Guest
    Ами може да обича кучето както и аз ги обичам може да иска да си купи!!!

  5. #55
    DogLover
    Guest

    Unhappy Как да я накарам???

    Аз имам същия проблем.Имах куче преди но то беше огромно още от 2 месеца.Обаче като порасна още малко се привърза към друг човек а също гонеше котките а ние имахме две.Рошеше градината правеше косми играеше си с едно друго куче което беше огромно в градината и правеше много бели.Но като стана на една година порасна и вече не правеше бъркотии но въпреки това то още обичаше друг а не мен.И от тогава то отиде на село.Сега вече пораснах и знам какво да отгледаш куче чела съм толкова много гледала съм филми имам парите да си взема голдън ретривър а и те обичат всички дори и котки.Баща ми е навит но с мама не съм говорила.Предложете как да говоря с нея!! =[

  6. #56
    Мега фен Аватара на skatew
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    3 711
    Ех, помня преди 7 години, когато и аз имах същия проблем. :д Но не разбирам защо трябва да питате по форумите какво да правите... Вие си познавате най-добре родителите, откъде накъде ние ще знаем как да ги накарате да се съгласят за каквото и да било?
    http://www.teenproblem.net/teenid/skatew
    I know God is higher than we are, but not higher than we are, get it? (:
    who’s gonna stop the war when the same ones who start the war
    are the ones who profiteer when they shoot a rocket there it fills up their pockets here
    who’s gonna try and stop the diseases when the stockmarket value increases
    on their patented medication the vatican’s miseducation turn this planet into patients
    who is gonna lead us the right way when all our leaders gone a stray
    how long we’re gonna wait for our bright day when it already feels too late...

  7. #57
    DogLover
    Guest
    Аз имам същия проблем.Имах куче преди но то беше огромно още от 2 месеца.Обаче като порасна още малко се привърза към друг човек а също гонеше котките а ние имахме две.Рошеше градината правеше косми играеше си с едно друго куче което беше огромно в градината и правеше много бели.Но като стана на една година порасна и вече не правеше бъркотии но въпреки това то още обичаше друг а не мен.И от тогава то отиде на село.Сега вече пораснах и знам какво да отгледаш куче чела съм толкова много гледала съм филми имам парите да си взема голдън ретривър а и те обичат всички дори и котки.Баща ми е навит но с мама не съм говорила.Предложете как да говоря с нея!! =[

  8. #58
    elka1
    Guest
    Аз имах почти същия проблем,но исках телефон.Все им го натяквах,дори поплаках(направо си ревах).И накрая те ме изненадаха за Нова година.Така,че опитай с това-на мен ми помогна.

  9. #59
    Monika24
    Guest
    И аз имах този проблем. Честно да ти кажа няма полза от това сама да събираш пари. В продавалника има и хора, които подаряват кученца, а й нищо не пречи на родителите ти да го подарят на някой или продадат. Аз исках куче от 7 годишна, а баща ми чак сега се съгласи. Аз го молех, молех и нищо в продължение на дълго години. Преди няколко седмици разглеждах един сайт на име vzemime.org и предложих на баща ми да си вземем бездомно куче и той се съгласи. Но после се отказахме, защото не знам колко ще порасне, а й нямаме възможност за голямо куче. До миналата седмица избирахме порода и се спряхме на ши-тцу . Уикенда ще пазаруваме за него. А по твоя проблем не смяташ ли, че може родителите ти да не са в финансово състояние? Примерно на една приятелка и продават кучето за да спечелят малко пари и за да му осигурят по-добър дом.

  10. #60
    liubo111
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от smile4eto Виж мнението
    Здравейтеее!
    Имам едно проблемче!Искам куче,НО родителите ми не ми разрешават!Получих много съвети от много хора,от много места!ПРОБВАХ ВСИЧКО! Но нищо... Искам да питам,ако някой от вас е имал такъв проблем,тогава как го е решил?Благодаря!
    Слушай ме моля можеш ли да
    1.Ставаш рано сутрин дори през лятото
    2.Да му чистиш всичко
    3.Дали вашите имат пари за ---Каишка /Намордник/ За самото куче/Храна -40 лв месец попринцип/играчки четка за козината/място за кучето
    Ако да тогава ги убеди избягай от вкъщи заплаши ги ако нестане прави сцени реви тряскай абе направи им живота черен

  11. #61
    liubo111
    Guest
    ЕЙ мамо с тату шта биим ако не съ съгласиш

  12. #62
    Dog_Wolfie
    Guest
    Обещаха ми не съм сигурна дали ще ми вземат съвета ми е:Ще кажа ,че ще се грижа за него ще седи в моята стая ако сте в апартамент ако сте в къща ще седи на двора при мен мина дано и при вас УСПЕХ! <3

  13. #63
    Здравейте!
    Аз имам този проблем, също. Карам мама и тати за куче но те не искат и да чуят.Моля даите ми съвет как да ги обедя.Пишете.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си