.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63
  1. #1

    Как да накарам родителите да ми вземат куче???

    Здравейтеее!
    Имам едно проблемче!Искам куче,НО родителите ми не ми разрешават!Получих много съвети от много хора,от много места!ПРОБВАХ ВСИЧКО! Но нищо... Искам да питам,ако някой от вас е имал такъв проблем,тогава как го е решил?Благодаря!
    We work in dark and we do what we can>>>

  2. #2
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Няма как да ти помогнем..
    Поговори с тях,обясни им,че много
    искаш да имаш куче и да се грижиш за
    него..Не знам..
    УСПЕХ
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  3. #3
    Кажи им, че ако ти купят куче, няма да се сърдиш ако се разведат.
    В един момент, млади падуане, ти харесваш дупките, а в следващия - дупките харесват теб!

    http://s10.directupload.net/images/101008/q5bahilc.jpg

    The irony bringer. Т.И.Б.

  4. #4
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    А казвали ли са ти защо не искат ?
    И спря да се върти за миг земята..




  5. #5
    Защо не искат?
    Готов/а ли си да се грижиш ИЗЦЯЛО за него - разходки 2 пъти на ден следващите 12+ години, храна, водене на ветеринар?

  6. #6
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314

    ...

    ми аз също имах този проблем ... и си купих ку4е сама .. татко се примири с това и ве4е 3 ти месец ку4ето е вкъщи и вси4ки много го оби4аме

  7. #7
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    кажи ,че ти ще го купиш и ще видиш как ще се навият :P ...

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  8. #8
    Коледа, нова година, рожден ден - Кажи и, че искаш куче за подарък.


    TupacBg.Com -Най-големият Фен сайт на Тупак Шакур в България!

  9. #9
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Като им го натякваш всеки ден най-накряая ще им писне да ти слушат и ще се навият само и само да ги оставиш намира!

  10. #10
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314
    Цитирай Първоначално написано от LipSy
    Като им го натякваш всеки ден най-накряая ще им писне да ти слушат и ще се навият само и само да ги оставиш намира!
    едвали

  11. #11
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Спам.
    kalpazanka

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  12. #12
    Благодаря за ценните съвети.Родителите не са навити,защото се притесняват,че те ще се грижат за него,че няма да можем да го разхождаме(особенно в моя град ) и т.н. От сега започвам да ги обеждавам.А и проблема не е там,че не съм отговорна-не само мен ме е хванал пубертета ми и те нещо са прихванали .
    We work in dark and we do what we can>>>

  13. #13

    Re: Как да накарам родителите да ми вземат куче???

    Цитирай Първоначално написано от smile4eto
    Здравейтеее!
    Имам едно проблемче!Искам куче,НО родителите ми не ми разрешават!Получих много съвети от много хора,от много места!ПРОБВАХ ВСИЧКО! Но нищо... Искам да питам,ако някой от вас е имал такъв проблем,тогава как го е решил?Благодаря!
    амии..на мен ми отне мн време аз го искам от 2-ри клас а сега съм 6-ти ноо са мо обещали за рд-то което е след по-малко от месец а инъче с повече мрънкане става поне при мен де при вс е различно

  14. #14
    Спам.
    kalpazanka
    Can we pretend that airplanes
    In the night sky
    Are like shooting stars
    I could really use a wish right now {wish right now, wish right now} [h]

  15. #15
    трябва да настояваш,и да им кажеш,че ще се научиш на отговорност и че само ти ще го гледаш
    i say what i want to say and do what i want to do... there's no in between...people will either love you for it or hate you for it!!

  16. #16
    Толкова за едно псе ли си?

  17. #17
    ами примири се,че няма да ти вземат.... сериозно говоря!

  18. #18
    Здравей! Аз имах същия проблем. НМрънках почтипостоянно. Исках с куче с години и под години имам предвид поне 5. После нашите (и по-точно май беше мама), чеако е мини пинчер и го платя аз може. Сега имам парите и остава само да намеря кученце, което да е мини. Успех и дано да успеешда ги убедиш!

  19. #19

    Куче

    Аз искам да си имам дакелче но мама не ми дава когато е на работа аз всеки път плача но тя не го знае пробвала съм с всичко.. преди 1 2 седмици написах много дълго и убедително писмо..тя става по рано за работа а аз ставам след нея.. аз се събудих от нея (писмото беше под възглавницата ми)и аз бързо го сложих но леглото и тя го прочете и ме целуна по челото пробвала съм и с молби и с още много неща но...НИЩО давайте идеи как да я убедя и пишете вие как сте убедили родителите си да ви вземат куче... аз и казах че за Коледа искам куче но пак нищо... БЛАГОДАРЯ
    Dano mi pozvoli da imam dakel4ee!!!

  20. #20

    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    ВАРНА
    Мнения
    16
    Ами съветвам те да им покажеш снимка на бездомни кученца в интернет,които са много сладки и може да се смелят не знам

  21. #21
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    Ето ти подобна тема- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=378751

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  22. #22

    куче

    да но искам съвети моля ви помогнете вие как сте убедили родителите си да ви вземат куче пишете
    Dano mi pozvoli da imam dakel4ee!!!

  23. #23

    ku4e

    Кирилица!
    kalpazanka
    Dano mi pozvoli da imam dakel4ee!!!

  24. #24
    Примири се.. Няма шанс да ти купят куче.. Освен да накараш баба/дядо на някой рожден ден да ти подарят. Тогава няма как да откажат родителите. Ако някой ти го подари - хубаво. Иначе - забрави..

  25. #25

    Куче

    Тя каза че иска да ми вземе а скоро ще живеем в Германия а тогава ще имам колкото кучета искам още малко и ще я убедя ще пиша давайте съвети
    Dano mi pozvoli da imam dakel4ee!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си