Мила, това че в момента е 50 паунда, не означава че е купувано за толкова. В цената са включени и транспортните разходи, тях кой ще ги смята? Второ част от колелото е сглобено, дали на машина или не, не съм толкова компетентна.
Изрових кашона с цената която съм платила http://prikachi.com/images.php?images/882/2633882x.jpg
И не знам защо масово смятате паунда по 2 лв. Има малка разлика между паунд и евро, която като валутен курс не е никак малка. Ами вземете малко да се ограмотите. Явно в училище не ви учат достатъчно.
Първо в училище не се учат валутите-те се променят всеки ден.1 паунд е приблизително 2,30 лв(смятах приблизително 100).Ами доставката е 60 лв - излиза 160 почти 200 - с 100 лв по-ефтино,пък и може да си разделят ако някой си купи с друг.Ти първо разбери какво се учи после ме съветвай