.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806

    !! ПРОДАВАМ ВСИЧКО !!

    от заглавието е ясно

    Мисля, че мога да ви намеря всичко от което имате нужда само казвате какво търсите и аз ви казвам до колко дни ще намеря стоката и каква е цената
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  2. #2

  3. #3
    Добре, да видим, търся такъв колан на що годе изгодна цена, виждала съм такива гривни, значи също съм заинтригувана : http://www.google.bg/imgres?imgurl=h...1t:429,r:2,s:0

    Другото, от което се интересеувам са постери на Guns'n'Rosos, Billy Idol ... и то имам предвид да не са от нашенски списания, амиии някакви по - стари.
    Ако ми намериш такива атрибути ... евала ти давам :Д

  4. #4
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    от ся ти казвам постерите не мога да ги намеря, но колана и гривната съм 90 процента сигурен, че ще ги намеря... още утре ще проверя и ще ти кажа за цената :P


    п.п еди коя си прати ми скайпа си на ЛС

    за връзка с мен ЛС!
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  5. #5
    аз искам бял суичер с цип

  6. #6
    ами аз търся някакви неща на green day ако имаш или някви такиваа.. 'пънк' работи..квито и да е

  7. #7
    ще можеш ли да ми намериш нинджа суитчер ??

  8. #8
    Можеш ли да ми намериш бижута на Сваровски? пиши ми на лс.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си