.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Претоварване

    Е тоя проблем не е за никой друг форум. Спортист съм и тренирам плуване - знам как да се изморявам страшно много.
    Преди 2 дена се ядосах много и започнах да правя лицеви вкъщи правих правих правих докато вече неможех да се надигна. След това с около 10 сек почивка серии по 10 продължих докато по 1-но време неможех и 3 да направя. Но без почивка продължих и започнах да ги правя 10 чисти и още и още . След около 1 час тренировка с по 10 сек почивки вече бях забравил за какво се бях ядосал и спрях. Сега нямам мускулна треска а мускула (ръцете само) ме болят като след удар . Мисля че това е някакъв режим на тялото за оцеляване за който съм гледал по дискавъри, но не знам дали може да се предизвика. Е въпроса ми това че съм се преуморил толкова полезно ли е за мускулите в дългосрочен план ?

  2. #2
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    много дискавари гледаш .

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  3. #3
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    скъпи ама ти ме уби.Аз гледам джеографика и гледах,че като стане така ти се разпадат мускулите.Тай че бягай в спешното

  4. #4
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314

  5. #5
    Аватара на ibojilow
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    375
    Само не разбрах защо се смеете на момчето?
    По-добре да гледа дискавъри, а не да се занимава с глупости!

    Не мога да ти кажа точно защо те болят така мускулите, но почивката трябва да е повече. 1 минута - минута и 30 секунди.



    Slicky научи се да си почваш изреченията с главна буква и можеш ли да ми кажеш в кой край из селата викате "тай" , а не "тъй" ?


    Elenka3 ти пък нарушаваш правилата който не си прочела, защото си на 10.

    Нещо сте много отворени в тоя форум, галоши..
    Грубо ли е ако питам: Курво, как си?

  6. #6
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от ibojilow
    Само не разбрах защо се смеете на момчето?
    По-добре да гледа дискавъри, а не да се занимава с глупости!

    Не мога да ти кажа точно защо те болят така мускулите, но почивката трябва да е повече. 1 минута - минута и 30 секунди.



    Slicky научи се да си почваш изреченията с главна буква и можеш ли да ми кажеш в кой край из селата викате "тай" , а не "тъй" ?


    Elenka3 ти пък нарушаваш правилата който не си прочела, защото си на 10.

    Нещо сте много отворени в тоя форум, галоши..
    Много си лош обаче

  7. #7
    Аватара на everythingisrelative
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    МайнаTown
    Мнения
    460
    Ще се мре бате

  8. #8
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    Цитирай Първоначално написано от everythingisrelative
    Ще се мре бате
    Аха 2012 идва.

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  9. #9
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    И аз съм гледал Discovery и Нат. Гео. и по тва което казват там би трябвало да има "разпадане" на мускулите!!!

    Ама не се плаши ако продължи тряа да ходиш или при по рабиращ лекар(казвам това защото повечето лекари ти казват че си тъп или побъркан и ти казват да не дигаш тежести) или някой треньор

    Като правиш упражнения по принцип за най добър ефект ти трябват 43 сек почивка

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си