.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Какви момичета харесват метълите?!

    тва нз дали е за тука.. сорри
    доообре , тва ше ви се стори сууупер тъпо и т.н но ми трябват само мнения аам аз съм момиче наа 15 години ии съм заклета чалгарка ии нз
    винаги съм ходила с чалгари . . но напоследък ме привлече един метъъъл..баси пича
    та така в нащо даскало няма метълки , но едно време имаше една .. и нее от тия дебелите аа една яка мацка супер слаба и си ходеше в черно с кецки и черепчета с блузите на металика и тям подобни.. ии сичките метъли от даскалото я зяпаха напрао ;x аама тогава не ми пукаше , мислих я за супер грозна , а са ме хвана яд ко да прая?!! мн ме кефи тоя.. а май не се кефи на чалгарки тай като имаа мн от нас по цялото даскало
    как да тръгна с тоя? метълка ли да стана.. ама те ше ми каат че съм позьорка или че съм дебела шот аз не съм слаба със сигурност амаа късите полички и тям ми отиваат ..

    та по принцип..метълите.. на кви мацки се кефят?!! ии моляя без тъпи отговори плсссс

  2. #2
    Аз също слушам метъл,но според мен,ако има чувства към теб стила на музиката няма значение (поне за мен).

  3. #3
    Така незнам защо и кое те води до мисълта , че метълите като цяло не само харесват един и същ стил музика, а и останалите им интереси и всичко друго е едно и също.
    В крайна сметка ги свързва стила на музика и обличане , но всеки е със своята индивидуалност.Според мен той ако те харесва ,различните стилове на музиката не биха попречили на вашата връзка. Но ако си мислиш , че ще станеш метълка той ще те хареса само и единствено заради това , че си от ,,неговата партия" жестоко се лъжеш. Не съм метълка , но ако погледнеш реално това е истината .
    Успех...
    Another Wild Girl

  4. #4
    Аватара на xKiFlA
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Плевен
    Мнения
    890
    как ще ставаш метълка само за да те хареса
    ужас




    xKiFlA
    -
    Ako nqmam tazi koqto iskam i men nqma da me ima NIKOI!

  5. #5
    Ако си хубава ще те харесат и ще ти теглят 1 патка без да обръщат внимание на това как си облечена и какво слушаш.

  6. #6
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    сигорно ги примличат нинфоманки

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  7. #7
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314

    ..

    ако те харесва ще те приеме такава каквато си

  8. #8

    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Lap Of The Gods
    Мнения
    141
    Аз, като един достоен представител на метълското общество xD бих ти казал, че смисъл да се правиш на метълка няма. Всички те знаят като чалгарка - такава каквато си и една такава драстична промяна би била смешна. Той трябва да хареса това което си, а не това на което се правиш. Жалко е.

    I'll have the fire I'll have the force I'll have the power to make my evil take its course.
    I'm on the highway to hell.

  9. #9
    Повече от фен Аватара на fortvilelse
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    388
    Цитирай Първоначално написано от SchoolSucks
    Ако си хубава ще те харесат и ще ти теглят 1 патка без да обръщат внимание на това как си облечена и какво слушаш.
    Тва щях да кажа.. аз съм метълка и движа само с метъли и им знам цялата идеология.. Секс, цици, наркотици.. горе-долу казано.(аа да.. и жица!) Таа метълите обичат да клатят. До тук се изчерпвам.
    Mistakes are proof that you are trying.

  10. #10
    така ли се делите вече чалгари, метъли и рапъри

  11. #11
    хахаха споко аз съм пънк а гаджето ми е метал и тя мн мрази пънк и аз метал но се харесваме такива каквито сме и се обичаме мн. и не ни пука дали ме различен стил такаче спокоино опитаи може и да се получи!!! това че сте с различен стил не ви пречи да сте заедно
    em kot takos!!!!!!!!!!

  12. #12

    Re: ..

    Цитирай Първоначално написано от elenka3
    ако те харесва ще те приеме такава каквато си

  13. #13
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Ем... аз съм ''метълка'' .. ще ти кажа квото мога..
    Та, във всеки случай, при всички обстоятелства, НЕДЕЙ да се правиш на метълка. Първо, че то наистина ще си е позьорско - съмнявам се да те кефи метъла и да си имаш идея от него ;д .. представи си - облякла си си тениска на Maiden и той те пита дали си чувала новия им албум/коя ти е любимата тяхна песен и т.н. и ти кво.. мълчиш.. ъъъ
    пък и няма да си сменяш стила зараси момче... тва е адски тъпо
    повечето метъли, които аз познавам, харесват метълки ;d онези от твойто даскало са зяпали оная, защото ние сме рядък вид .. ;d харесали са я, красива И е метълка - кво повече ама познамам и такива дето са точно обратното - кефят се на чалгарки.. все пак не може да сложиш всички метъли под общ знаменател.. всеки си има свои интереси извън това как се обличат и какво слушат ;d все пак и ние сме хора....
    та явно във ващо даскало вече няма метълки. ми че това е страхотно, махнала си си пречката ;д мисля че ще е супер егоистично от страната на ония метъли да те пренебрегват заради музиката, която слушаш. отиваш говориш с него и тва е... няма значение къв стил си... бъди себе си... той трябва така да те хареса.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Di
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    2 689
    няма да ти откаже секс ако му поискаш
    смисъл метъл без гадже > загорял
    но явно не искаш такова нещо :<
    не се изказвай неподготвен,прасе

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си