.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: Телефон...

  1. #1
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В твоите мечти :)~
    Мнения
    455

    Телефон...

    Здравейте като мен попораснали тийнчета Може би темата ми не е за тук но счетох, че ще намеря адекватен отговор на въпроса ми.Днес ми предстой да си взема телефон от германос ноооооо ме интересува дали апаратът ще работи с карта на виваком?Изчетох всички форуми и публикации но не намерих нищо конкретно.Благодаря предварително!

  2. #2
    anonymous546178
    Guest
    знам че звучи извратено ама защо не попиташ служителя на германос









    П.п. Ще работи

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    В твоите мечти :)~
    Мнения
    455
    Ами може би защото отговора им беше "Незнам"...Аз ако имах твърд отговор едва ли щях да питам тук.А пък и смятам че има хора които биха могли да ми отговорят

  4. #4
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    А въпросния апарат само в германос ли го има?

  5. #5
    Не би трябвало да има проблем да работи и на други оператори. В случай ,че не работи не е фатално срещу скромна сума от пари 20-40 лева ще ти го направят.

    Но за всеки случай кажи кой е модела на телефона.

  6. #6
    Аватара на Nikotincho
    Регистриран на
    Nov 2010
    Град
    тук - там ...
    Мнения
    105
    Щом телефонът е от Глобул, ще работи със сигорност на всички операратори (Мтел, Виваком..)

  7. #7
    ако са тия новите телефони на глобул които са "Q1'' едва ли ще работят
    Не встъпвай в пререкания с празнодумците: речта владеят всички, умът е присъщ на малцина!

  8. #8
    Попитай служителя въпросният апарат закодиран(кодиран) ли е ? ако да дали има възможност да се разкодира ако не ти си преценяваш дали ще купиш телефона с карта на оператора

    въпросната работа с кодирането ми беше обяснена от един приятел-ставаше дума за телефон на мтел който може да използва само и единствено мтелска карта(това означава кодирането) но не мисля че те ще ти го разкодират... няма логика да си късат обурота от сметката

  9. #9
    Голям фен Аватара на bet3to
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    588
    Амиида аз имам такъв телефон взех си го от Глобул и работи с вивателсака карта. Тоо попринцип в Гобул не кодират телефонитее.

  10. #10
    Аз си взех скоро телефон от германус.Те не си кодират телефоните като m-tell.Такаче съм сигурен че ще бачка с карта на vivacom. :P :P

  11. #11
    Аватара на Grommash
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    Провинцията
    Мнения
    745
    Ако на телефона пише Globul - ще работи само на Globul.
    Ако на телефона пише Vodafone - само на Mtel.
    Ako ne пише нищо - на всички.




Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си