- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Въпрос
Правихме секс с приятеля ми. Първия път само свирка и той свърши, изчисти сес носна кърпичка. След това отново започнахме със свирка около 10 мин., след това около 2-3 минути с*кс, после продължихме със свирка и така свърши.
Вьобще не се досетихме, че може да е останала сперма по него, но след като се изчисти и след свирката според мен няма голям шанс да съм бременна... Но четох други теми, в които казвате, че има риск, ако не се е изчистил добре.
Въпроса ми е до колко този риск е голям след като се почисти и след свирка? И дали да взема някакви мерки...
Моля без обиди и т.н., който може да ми помогне, да пише.))
ами шансът е 1%:P
„Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт
Презерватива .... ок, както и да е, може би "си имате доверие".
Шансът е наистина минимален. И все пак следващият път на приятелят ти нищо няма да му пречи да прескочи до банята, на полувреметои да го топне под струята .. нека не се притеснява - няма да се изтърка
![]()
Първоначално написано от NeSumSuglasen
Мерси много, поуспокох се малко. Следващия път наистина ще бъде с презерватив!