.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Имам нужда от съвет

    Значи харесвам едно момиче тя постоянно ми звънеше искаше да ходим на кафе а бе мисля че ме харесваше докато на един купон аз и отвърнах на чувствата и се целувахме.И след този купон аз почнах да я търся а тя ме отбягваше.И вече не знам какво да правя но има една малка подробност тя е на 16 а аз на 23 и не знам дали въобще да се занимавам ако ме разбирате.Моля ви за съвет

  2. #2
    Мега фен Аватара на Claymore
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    3 194
    Не се занимавай. Голяма ви е разликата в годините. Най-вероятно е било бас..."Да се обзаложим, че ще го забия". Щом те отбягва или си внушаваш или е първото ми предположение.
    I believe that time destroys everything. You can take one beautiful apple, red. After a while, it becomes shrivelled and full of worms, just like what happens to us.
    -M.B.

  3. #3
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    Наистина не се занимавай..
    Разликата ви е 7 години,не е кой знае колко
    голяма,но пък ще ви е доста трудно да
    си поддържате връзката..Както и да е...
    - А ти сигурен ли си,че те е харесвала ?
    Или просто си си внушавал ?
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  4. #4
    Еми тя си ме харесва от 2-3 години преди ми беше испращала смс с обяснение в любов но аз тогава не се интересувах и я отрязах.

  5. #5
    Голям фен Аватара на DREAM95
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    965
    още един желаещ , който иска да бъде осъден за педофилия !?

    „Бизнесът е като карането на колело. Или продължаваш да се движиш или падаш.“ — Франк Лойд Райт

  6. #6
    Мега фен Аватара на sasha_90
    Регистриран на
    May 2006
    Мнения
    5 468

    Re: Имам нужда от съвет

    Цитирай Първоначално написано от Gavendish
    Значи харесвам едно момиче тя постоянно ми звънеше искаше да ходим на кафе а бе мисля че ме харесваше докато на един купон аз и отвърнах на чувствата и се целувахме.И след този купон аз почнах да я търся а тя ме отбягваше.И вече не знам какво да правя но има една малка подробност тя е на 16 а аз на 23 и не знам дали въобще да се занимавам ако ме разбирате.Моля ви за съвет
    Не разбирам само,защо е спряла да те търси,след като вече си показал интерес към нея.Може би вече я няма тръпката при нея.Потърси я и говори с нея.А що се отнася за възрастта-зависи само и единствено от вас.

  7. #7
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Опитала се е да ти го върне и очевидно е успяла. Както е станало преди - тя те е харесвала, а ти нея не. Сега е обратното.
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си